Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Dlaczego warto zrobić sesję u fotografa Lipiec 11, 2018

Fotografia
W dzisiejszych czasach image jest bardzo ważny. Na co dzień jesteśmy zalewani z każdej ze stron kolorowymi gazetami, a tam czarują nas ulepszone fotografie sławnych ludzi. Moda na atrakcyjny look ciągle jest i na pewno szybko się nie zmieni. Dlatego idealny zawód w naszychczasach to fotograf.

Komentowanie nie jest możliwe

Akcesoria metodą sutasz i jego najistotniejsze zalety. Czerwiec 22, 2018

Biżuteria na Walentynki
Pod tajemniczą nazwą sutasz skrywa się unikatowa metoda, która swą nazwę wzięła od jednego z elementów o tej samej nazwie. Sutasz to specjalnie pleciona linka, której rozpiętość nie przekracza nawet centymetra. Niegdyś była ona wykonywana przede wszystkim z jedwabiu a także wełny. Obecnie materiały te zostały zamienione na syntetyki. Najczęściej wykorzystywana jest wiskoza. Pomimo tego, że o sutaszu mało osób słyszało, należy powiedzieć, że jest to technika, która była już znana w starożytnych Chinach.

Komentowanie nie jest możliwe

Czy dobre portfolio jest rzeczywiście istotne w biznesie modelingowym? Kwiecień 13, 2018

aparat fotografa
Pytanie pojawiające się w tytule artykułu posiada jedną zgodną z prawdą odpowiedź – portfolio jest fundamentalne dla modelki. To specjalny album, w którym znajdują się zdjęcia z modelką, cyknięte przez różnych fotografów.

Komentowanie nie jest możliwe

Internetowe sklepy z odzieżą Sierpień 19, 2017

moda damska
W dzisiejszych czasach bardzo dużo rzeczy możemy zakupić bez wychodzenia z domu. Jest to przystępna i bardzo prosta metoda dokonywania zakupów. W Internecie można odnaleźć wiele interesujących rzeczy, których cena w szeregu przypadkach jest w dużym stopniu mniejsza niźli sugerowana w normalnych sklepach. Jest to wywołane między innymi tym, że sklepy tego typu nie muszą wynajmować powierzchni sklepowych.

Komentowanie nie jest możliwe

Dobra fotografia produktu dźwignią sprzedaży Sierpień 5, 2017

images
Nie wyobrażamy sobie dziś skutecznego marketingu bez profesjonalnej fotografii. Porządne i sugestywne zdjęcia to podstawa, jeśli musimy przygotować ulotki dla biura turystycznego, czy lookbook najnowszej kolekcji obuwia. Jak znaleźć odpowiedniego fotografa?

Komentowanie nie jest możliwe

Zakupy obuwia w internecie – dobry pomysł czy zupełna katastrofa? Grudzień 23, 2016

buty merrell
W dzisiejszych czasach w internecie można kupić praktycznie wszystko – sklepy internetowe wyrastają niemalże jak grzyby po deszczu, a na dodatek niejednokrotnie kuszą nas atrakcyjnymi cenami i z wielkim sukcesem konkurują ze sklepami stacjonarnymi.
Komentowanie nie jest możliwe
Categories: Odzież XXL