Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Załóż się na biało Wrzesień 7, 2018

Widać, że w świecie mody królować zaczęły barwy jasne. Stroje białe są fantastyczne podczas gorących miesięcy – tak człowiek mniej odczuwa ukrop. Ciuchy białe są z tego powodu często noszone przez ludzi z państw śródziemnomorskich. Według ekspertów od trendów takie stroje można nosić też zimą.

Jak wiadomo, jesień w naszym kraju to najczęściej słota, więc wdziewanie jasnych ubrań może skończyć się dużymi plamami – lecz jest pewien ratunek. Białe ciuszki, takie jak na przykład białe sukienki, rozsądnie jest zakładać w bezdeszczowe dni. Można także zakładać je jedynie na znamienite okazje. Rozmaite przyjęcia jesienią zazwyczaj są organizowane w zamkniętych miejscach, dlatego znika zagrożenie związane z deszczem.

Na doniosłych ceremoniach znakomicie sprawdzą się beżowe szpilki na sporym obcasie. Należy pamiętać, że trzeba do nich dostosować resztę ubrań – zdecydowanie rekomendujemy jednolite idee. Godzenie jasnych butów z czarnymi spodniami nigdy nie będzie dobre i na odwrót. Nie trzeba również wdziewać na siebie przesadnie ujednoliconych ciuchów – mądrze jest zdecydować się po prostu na różne odcienie jasnych barw. Dobrym przykładem jest pakiet: beżowe szpilki, kremowe spodnie i srebrna góra. Tak ubrana możesz udać się nawet na najbardziej szykowne bale tej zimy!

Gdy w Polsce znów nadejdą ciepłe dni, załóż na siebie bermudy (sprawdź: . Te zgrabne spodnie wracają do sklepów – w tym roku będą popularne naturalnie modele w żywych odcieniach. Do takiego elementu mądrze dorzucić leciutką bluzeczkę z żywymi wzorami. Letnie miesiące muszą kojarzyć się właśnie z takimi ożywczymi skojarzeniami i lekkością życia.

Do kompletu dodaj stylowe dodatki w zbliżonej tonacji – z bermudami będzie się znakomicie prezentować ekstrawagancka lekka torebka z wielokolorowym wzorem. Możesz jeszcze dokupić jasną chusteczkę, którą można się zabezpieczać przed promieniami słonecznymi w najgorętsze dni, oraz okulary przyciemnione w analogicznej stylizacji

.

Categories: Sukienki