Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Wykwintne oraz ekskluzywne perfumy to jednocześnie rzemiosło i artyzm Wrzesień 7, 2018

Perfumy to sztuka i rzemiosło jednocześnie. Jednakowo jak wszelka pozostała sfera sztuki, również i perfumy mają własną opowieść, swoje stylistyczne okresy, znamienitych artystów, wreszcie posiadają także swoje wybitne dzieła, epokowe i rewelacyjne.

zapach
Autor: Norio NAKAYAMA
Źródło: http://www.flickr.com
Imponujące perfumy Creed to królewskie perfumy, jakie zauroczą każdego nawet najbardziej wymagających konsumentów. Renoma perfum którą jest Creed, oprócz długiej, legendarnej historii, jest wyjątkowa także z powodu na używanie starej techniki wytwarzania rzadkich składników wyłonionych do produkcji perfum. Wonie Creed wykorzystywały takie znakomitości, jak królowa Wiktoria, cesarz Franciszek-Józef i jego żona Sissi, Sir Winston Churchill czy prezydent John F. Kennedy. W dzisiejszych czasach też pachnidła te stosuję na przykład Robert de Niro czy Sylvester Stallone. Wykonana z naturalnych komponentów najlepszej jakości. Perfumy Creed posiadają w ofercie zapachy dla kobiet oraz mężczyzn. Wlewane są do stylowych fiolek będących innowacyjnym odwzorowaniem dziejowych pierwowzorów. Można wymienić chociażby słynne pachnidło np Green Irish Tweed utworzone za sprawą Oliviera Creeda o woni paproci. Ponadto ogromną popularnością nasyca się owocowo-piżmowe wonie Creed Aventus, który natchniony jest tragicznym życiem Napoleona Bonaparte. Ciekawe informacje znajdują się na stronie: czytaj dalej.

drogeria
Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com
Renoma Creed to artyzm w kreowaniu zapachu, obyczaj, luksus i najnowsze podejście do historii oraz dziedzictwa. Zapachy Comme des Garçons to w dzisiejszych czasach wybitna marka, jaka została ukształtowana przez japońską projektantkę mody Rei Kawakubo, jaka komponuje pachnidło kontrowersyjne z mieszanki tlenu, blasku metalu, celulozy, paznokci i szereg innych, równie niewyobrażalnych kompozycji. W dzisiejszych czasach Comme des Garçons jest jedną w największym stopniu unikalnych renom na świecie. Szereg sławnych osób wręcz jest miłośnikami tego romantycznego oraz kontrowersyjnego zapachu. W ofercie na rynku są wonie dla mężczyzn oraz kobiece. Między 74 woni tej marki każdy odnajdzie pachnidło dla siebie.
Categories: Akcesoria