Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Wycieczki zagraniczne w tym roku Październik 20, 2018

Opadają piłkarskie emocje i startują wakacje. Plany najczęściej snuje się na kilkadziesiąt dni przed wyjazdem, ale dla wszystkich spóźnialskich na pewno znajdą się dobre propozycje w katalogach. Pojawia się pytanie: dokąd się wybrać i jakie biuro podróży wybrać?

Podróże z dzieckiem
Autor: FuturePR
Źródło: FuturePR

W 2014 prawie 70 procent Polaków wybierze wakacje (https://szop.roomoutlet.pl) w Polsce. To zadowalająca wiadomość dla wszystkich, którzy chcą zupełnie odpocząć od krajanów, w poprzednich latach często spotykanych w popularnych kurortach. Patrząc na najpopularniejsze kierunki na wakacje Hiszpania, Grecja, Włochy i Chorwacja znajdują się najwyżej w rankingu. Nietrudno się domyślać, skąd się tu znalazły trzy pierwsze kraje – dręczone kryzysem nęcą małymi cenami na miejscu. Szczególnie wakacje w Grecji wydają się najbardziej opłacalnym wyborem.

Wiele osób ostatnimi czasy bało się jechać do ojczyzny faraonów. Sytuacja polityczna w tym kraju się nareszcie ustabilizowała, zatem wakacji tam nie należy się już obawiać. Warto zajrzeć do ofert last minute Egipt może stać się rewelacyjnym wyborem tego sezonu. Dysponującym większą ilością gotówki rekomenduję opcje all inclusive. Egipt w 2014 roku (kliknij) zapewne również nie będzie zatłoczony, dlatego urlop nad Nilem bardzo rekomenduję.

indie, egzotyczne
Źródło: http://www.eccotravel.eu/

Wizytując biuro podróży (przykładowo: trzeba zwrócić uwagę na nieodległy czarnomorski kraj, który może zaoferować dość niskie ceny, fantastyczne krajobrazy i smaczne potrawy. Mowa tu o Bułgarii oczywiście. Zwłaszcza polecam odwiedzić Warnę i Złote Piaski, cudowne nadmorskie kurorty. Oferty turnusów możemy znaleźć zarówno w opcjach last minute, jak i all inclusive. Bułgaria to jeszcze niedoceniana do końca przez Europę waka wakacje polecam kwaterę w Nowym Targu erełka. Zobacz oferty: