Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Wiosenne rewolucje szafowe Wrzesień 7, 2018

Za pasem czas wiosenno- letni. Czas na zmianę szafy. Na pewno wielu ucieszy możliwość zrzucenia ciężkich, grubych i futrzanych kozaczków, czy śniegowców. Razem z szalem, czapeczką i kurtką przeleżą bez sprzeciwu do następnej zimy. Zanim jednak wrzucimy je w najdalszy kąt naszej szafy, dobrze by było je dobrze zabezpieczyć. Przede wszystkim, wyczyśćmy starannie zimowe buty. W dalszej kolejności, jeśli są to buty ze skóry, wypucujmy je starannie.

Dopiero teraz jesteśmy w stanie wsadzić je do torby i rozstać się z nimi na dłuższy czas. W tej chwili nadeszła chwila na zakup lżejszego obuwia. Każdy sklep deichmann kusi bogactwem barw i wzorów. W czym możemy wybierać w tym sezonie? Wczesną wiosną przydadzą się z pewnością botki deichmann. Są nie tylko bardzo kobiece, ale dają więcej ciepła niż zwykłe buty. Mokasyny to pozycja dla kobiet z klasą, które lubią się wyróżniać. Ich męski, czupurny fason zwraca na siebie uwagę. Z kolei, fanki dziewczęcego stylu mogą zaopatrzyć się w nieśmiertelne baleriny, które cały czas będą na topie . Dziewczyny, które mają chęć być na czasie, powinny zaopatrzyć się w lordsy, które będą królować też w bieżącym sezonie. Dla tych, które chwalą sobie komfort, na stoiskach sklepowych znajdują się trampki, które można nosić i do spódnicy i do spodni. Równie wygodne są meliski, które szturmem zalały miasta całego świata. A gdy będzie już pogodniej, idealne staną się sandały deichmann. Idealnie zdadzą egzamin też lekkie espadryle.

Nad morze natomiast dobrze wybrać się w przewiewnych japonkach (zobacz).

W okresie wiosenno- letnim zawsze mile widziane są buty na obcasie lub platformie. Istotne jest by były one charakterystyczne – w innym kolorze, we printy albo z innego materiału. Niezmiernie popularne są pantofle z kokardą. Może być ona już doczepiona do buta albo do zawiązania- jesteśmy w stanie wtedy bawić się kolorami. Szukajmy na wiosnę i lato barw soczystych i fluorescencyjnych. Mile postrzegane będą także wszelkiego rodzaju wzory. Zanim jednak kupimy jakąś uroczą parę, sprawdźmy , czy buty są dopasowane- to jest istotniejsze od trendów!