Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

W jakiego typu sytuacjach faceci przyoblekają piżamy i szlafroki, nawet jeżeli zazwyczaj nie zakładają tego rodzaju odzień Wrzesień 15, 2020

Bardzo wielu mężczyzn w ogóle nie zakłada takich odzień, które w jakikolwiek sposób łączą się z szeroko pojętą tematyką nocnych marzeń sennych. Do tego rodzaju garderoby wliczyć można np. piżamy. Panowie ochoczo chrapią w podkoszulkach bawełnianych i bokserkach, ponieważ piżama mocniej krępuje ruchy, a poza tym w letnie noce niełatwo zasnąć, kiedy kończyny i przedramiona pozostają dodatkowo okryte. Z kolei w lutym szlafroki męskie powinny świecić swoje trumfy – a jednak nierzadko zalegają na sklepowych półkach.

szlafrok
Autor: Hästens
Źródło: Hästens
Czyżby piżama i szlafrok całkowicie się zdezaktualizowały? Przejrzyjmy chociaż oględnie ten artykuł aż do końca, a przekonamy się, że niejeden facet zdecyduje się na wybieranie takich części garderoby.Pierwszą okazją do założenia piżamy bywa na pewno obowiązkowy i mało miły pobyt w szpitalu.

Może jakiś komentarz z serwisu (https://vaporroom.pl/kategoria-produktu/susz-konopny/) Cię poruszył? Masz chęć na to zareagować? Nakłaniamy Cię do tego gorąco. Czekamy na Ciebie!

Tutaj nie ma miejsca na mimowolny strój, a dodatkowo nieco minimalistyczne ubranie byłoby niezwykle niestosowne, nawet na sali dla mężczyzn. W czasie szpitalnego leczenia faceci raczej nie koncentrują się na elementach garderoby, o wiele bardziej obawiają się o swoje życie bądź zastanawiają się, czy kolejny zastrzyk będzie tak samo uciążliwy, jak ten sprzed 3 dni.

Od czasu do czasu wylatujemy na długo oczekiwany sylwestrowy wypad w góry. W tym przypadku szlafroki męskie sprawdzą się znakomicie, szczególnie jeśli odziewać będą ciało nie młodzieńca, ale mężczyzny w słusznym wieku – . Wtedy chęć do zabawy nie bywa tak wielka, jak za minionych dekad i nikogo nie dziwi widok mężczyzn siedzących przed odbiornikami telewizyjnymi z szklanką wrzącej herbaty z miodem i cytryną w jednej ręce oraz pilotem w drugiej.

Zaciekawił Cię ten wpis? W takim razie wejdź na naszą nową witrynę – tam można zobaczyć także (https://e-militaria.pl/akcesoria-516) zajmujące wątki, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

Nawet w typowo sypialnianej garderobie można w końcu oglądać z okna sztuczne ognie i mknące po ulicach

mężczyzna
Autor: Barbro Andersen
Źródło: http://www.flickr.com

końskie zaprzęgi. A kiedy do pracy młody mężczyzna każdego dnia zakłada muszkę i elegancki garnitur, to na urlopie z chęcią wybierze mniej formalne odzienie.

Szlafroki będą potrzebne także wtedy, kiedy do naszego domu zjeżdża się dawno niewidziana familia. Późnym popołudniem, kiedy pada kapuśniaczek i goście nie za bardzo mają chęć wychodzić na zewnątrz, rozgrywane są przy delikatnym świetle lampy fascynujące partyjki pokera. A podczas mroźnych nocy, niezależnie od płci, najlepiej czujemy się w ciepłych, wełnianych podkolanówkach i szlafrokach z froty, pod które zakładamy satynowe piżamy – .