Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

W jaki sposób żyć bez niezapomnianych doznań? 4 marca, 2022

Zawsze powtarzano nam, że pogoń za uciechami marnie się kończy – kończy się nadwagą i złym stanem zdrowia. Mimo to odmawianie sobie przyjemności nie leży w dzikiej naturze i przynosi więcej szkód niż korzyści. Jak wyglądałoby nasze życie bez zmysłowych doznań? Potrawy byłyby mdłe i nijakie, a muzyka nie cieszyłaby uszu. Na szczęście to tylko przypuszczenia, bo drogi nerwowe błyskawicznie przewodzą miłe wrażenia do mózgu. Jaki z tego morał? To co sprawia Tobie przyjemność, rób często, jednak z umiarem.

perfumy

Autor: Christoff Muller
Źródło: http://www.flickr.com
Włącz ulubioną muzykę, zjedz kostkę czekolady albo spraw sobie bukiet kwiatów. Już dawno udowodniono, iż małe radości to panaceum na nasze niedyspozycje. Przykładowo gorzka czekolada pomaga obniżyć ciśnienie – ale tylko jeśli zjadasz tabliczkę tygodniowo. Czy powinna być gorzka? Tak, bo zawiera bardzo dużo ziarna kakaowego, a to w nim znajdują się cenne składniki. Co więcej, gorzka czekolada podwyższa przemianę materii, w związku z tym spalamy więcej kalorii – informują izraelscy uczeni.

A może czujesz się odprężona dbając o swe ciało produktami, które dała nam Matka Natura?(zobacz: Kosmetyki naturalne nie mają w swojej zawartości substancji chemicznych. Odnajdziemy jedynie naturę. Stosując je, łączymy przyjemne z pożytecznym. Pozwolą na nowo odkryć zapachy świata, który nas otacza.

Kosmetyki wykonane są z roślin, olejków z nasion a także owoców. Produkty mleczne, cukier otrzymywany z trzciny cukrowej, sok owocowy, i jajka stanowią główny skład kosmetyków naturalnych. Bywa iż, po otwarciu peelingu lub balsamu do ciała mamy ochotę chwycić za łyżeczkę i zasmakować tych smakowitości – tak pięknie i smakowicie pachną!

A zapach odgrywa ogromną rolę w naszych chwilach słabości. Mały lniany woreczek z zasuszoną lawendą wydziela piękny zapach, a dodatkowo pozwala walczyć z bezsennością – waniliowy odpręża. Często zapach ulubionej perfumy potrafi momentalnie przenieść nas w świat zmysłów. Dziś nie tylko projektanci przekonują nas do swoich wiosennych kolekcji. Zapachy także kuszą nas wyjątkowymi wiosenno-letnimi kompozycjami. Autor:

Łączmy więc przyjemne z pożytecznym i dbajmy o to by dookoła nas nie brakowało małych przyjemności, wtedy droga do zdrowia będzie krótsza|znacznie i prostsza.https://novagroup.pl/kategoria/lezanki-i-fotele-kosmetyczne – super fotele kosmetyczne