Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

W jaki sposób się przyodziać ażeby wyglądać szczupło 15 lutego, 2022

Jeśli mniemasz, że świetnym sposobem na odjęcie sobie kilku kilogramów może być ubranie się na czarno, jesteś w błędzie! Jest parę tak samo prostych zasad, jakie umożliwiają wizualnie wyszczuplić sylwetkę.

W tak zwanym odchudzaniu optycznym kolor jest niezwykle ważny. Kolory korespondujące z typem urody to jeden z najprostszych sposobów na odwrócenie uwagi od nazbyt kolistych kształtów i wizualne odebranie paru kilogramów . Nie sprawdzi się jednakże podmienianie czerni zabarwieniami ziemi oraz innymi odcieniami „maskującymi”. W miejsce nijakich szarości i rozmytych beży dobierz barwy intensywne. Poszukaj przykładowo dwukolorowej kiecki, która po bokach będzie miała wstawki w odmiennym kolorze. Tenże trik wspaniale wyszczupli talię oraz pozwoli wymodelować figurę przydając jej stosownych proporcji.

zobacz tutaj

Autor: Inyx
Źródło: http://www.flickr.com

Bardzo ważna wytyczna dotycząca wyszczuplającej mocy barw brzmi: czarny pod spód, jasny na górę. Wynik „odchudzający” da zatem ciemnoniebieska sukienka i nałożony na nią jasny, np. kremowy kardigan, nigdy na opak. Dla jeszcze większego efektu sweter obwiąż w talii rzemykiem. Zakładanie zbyt dużych ciuchów to jeden z podstawowych błędów, który dodaje kilogramów nawet bardzo zgrabnym damom. O ile jednak one mogą sobie na to przyzwolić, kobiety którym zależy na schudnięciu, muszą raz na zawsze wypchnąć z szafy ubrania pozbawione kroju. Mam tu na myśli nie jedynie bluzki-namioty, ale także spodnie, tuniki, kurtki. Wielu kobietom, pożądającym wyszczuplić np. biodra albo ukryć nadto wystający brzuszek wydaje się, że osiągną ten cel zakładając odzienie o dwa rozmiary za duże – dowiedz się więcej. Jednak niedostatku wcięcia w talii nie zamaskujesz zakrywając się obszerną tuniką. Musisz po prostu odwrócić od niej baczność. W jaki sposób to zrobić? Wybierz dopasowaną bluzkę z tkaniny, która nie przylega do sylwetki. Winna mieć żywy kolor i długość do połowy bioder. Do tego legginsy wyszczuplające.

legginsy

Autor: Inyx
Źródło: http://www.flickr.com
Raz na zawsze zapamiętaj, że powinnaś pozyskiwać odzienia dopasowane, co nie znaczy ciasne.

Nie ociągaj się – czytaj artykuł (http://www.elian.eu/pl/druty-do-skarpet-3-mm), jeżeli zaciekawiły Cię wiadomości z opisu, który dla Ciebie przygotowaliśmy. Pod poniższym linkiem znajduje się dużo informacji.

Kupuj taliowane marynarki jak też płaszcze, które to za każdym razem przewiązuj rzemykiem. Zapomnij o fasonach oversize, wbrew pozorom nie odejmują kilogramów, lecz ich dodają.