Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

W jaki sposób polubić golenie? Jakich akcesoriów oraz kosmetyków warto użyć? Wrzesień 7, 2018

Jednym z bardziej nielubianych przez panów zajęć jest golenie. Z pewnością sporo mężczyzn, jacy każdego dnia rano golą się stwierdzi, że nie znosi tego nudnego zajęcia.

W części przypadków jest to kwestia podejścia, lecz też niewłaściwych akcesoriów i kosmetyków. Czy ten zabieg można polubić?
skóra twarzy
Autor: Victor
Źródło: http://www.flickr.com
kosmetyka

Z pewnością można, a są o tym przekonaniu ludzie, jacy z golenia uczyli swego rodzaju rytuał. Tak naprawdę nie powinno dziwić, iż ktoś podchodzi do tematu bardzo poważnie. Niektórzy panowie, którzy cenią sobie oryginalny styl, posiadają również bardziej tradycyjne podejście do tematu. Zwykła jednorazówka już im nie wystarcza, chcą niejako powrócić do czasów, gdy przyrządy do golenia wyglądały inaczej niż dziś, jednak były naprawdę dobre oraz służyły latami. Takim są maszynki na wymienne żyletki. Można także dziś je stosować, czego przykładem jest Muhle Razor . To wyjątkowa marka, jaka wypuszcza tego typu stylowe akcesoria na rynek. Nie możemy także zapomnieć o dobrej jakości pędzlu do nakładania piany.
A jak sytuacja przedstawia się z różnymi kosmetykami pomocnymi przy goleniu? Kiedy spojrzymy na półkę, na jakiej stoją pianki do golenia , to musimy się zastanowić co wybrać. Na pewno korzystanie z nich to bardzo wygodna rzecz. Otrzymujemy bowiem od razu pianę, którą trzeba jedynie nałożyć na twarz. Nie trzeba wsmarowywać jakichś kremów, jakie po goleniu trzeba dokładnie zmyć. Piana taka zmywa się bardzo szybko.
kłopoty
Autor: Darkside_sithlord [Marlon Garcia]
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli chodzi o żele do golenia, to jest także ich spory wybór.

Na pewno są one fajnym wyborem dla panów o wrażliwej cerze, ponieważ żel posiada bardziej jednolitą konsystencję, która szczelniej pokrywa skórę oraz tym samym bardziej chroni przed podrażnieniami i często bardziej nawilża.
Categories: Akcesoria