Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Ubiór sporo mówi o człowieku Wrzesień 7, 2018

Powinniśmy odpowiednio się czuć w swoim ubraniu

Powiada się, że starczy jedno spojrzenie na jakąś osobę, a jesteśmy w stanie wiedzieć o niej niesamowicie wiele. Wiele o nas mówi już samodzielny nasz sposób ubierania, to jakie mamy bluzki, buty, oraz jakiego typu dodatki zakładamy. Istnieją osoby, które wciąż ubierają się na sportowo, a istnieją takie, które w każdej relacji postawią na szyk oraz elegancję.

półka z ciuchami
Źródło: http://www.flickr.com
Odzież na którą się decydujemy, powinna okazać się do nas idealnie dopasowana pod względem wielkości, tak by nie okazała się ani za spora, ani za mała. Co więcej musi również podkreślać nasze plusy, a ukrywać niedoskonałości naszego ciała, co będzie dobrze wpływało na nasze samopoczucie. Natomiast jeżeli pragniemy kupić nowe obuwie, to powinniśmy nie tylko spoglądać na to, żeby okazało się w dobrym rozmiarze, ale także aby pasowało kolorem i wyglądem, do pozostałego stroju. Dzięki temu, całość będzie się przedstawiała wspaniale, a co więcej inne osoby będą widziały, że posiadamy ustalony styl, w którym idealnie się czujemy. Przykłady inspiracji w tym źródle – gustowne garsonki i kostiumy.

sklep z ciuchami
Autor: Franklin Heijnen
Źródło: http://www.flickr.com

Warto zadbać o prawidłowo dobrane dodatki

Kiedy nie chcemy, by nasz strój był mdły i bez wyrazu, to trzeba zatroszczyć się o odpowiednio dobrane dodatki. Panowie mogą się skoncentrować na paskach do spodni, na zegarkach czy spinkach do koszul, panie tymczasem muszą przyłożyć dużą wagę do torebek, biżuterii, jak i też pasków czy apaszek, które są w stanie odmienić każdą stylizację. Tak naprawdę w stroju najistotniejsze są właśnie te dodatkowe elementy, bo to za ich sprawą, może się okazać, że dwa identyczne zestawienia ubrań, będą się przedstawiały zupełnie inaczej, właśnie ze względu na dodatkowe akcesoria, które do nich dopasujemy (przykłady: świetna biżuteria i ozdoby do włosów).

Mamy szansę patrzeć na innych

Jeśli nie posiadamy pomysłu jak powinien przedstawiać się nasz styl, to trzeba spojrzeć na to, jak ubierają się inni i to nie tylko ludzie ze świata mody i filmu. W dodatku kiedy będziemy uważnie śledzić najnowsze wieści ze świata mody, to ma szansę się okazać, że bez kłopotu znajdziemy coś dla siebie, co wspaniale zaznaczy nasz charakter i będzie odpowiadało naszym oczekiwaniom. Czasem trzeba podpatrzeć stylizacje u kolejnych osób, a następnie przerobić je w taki sposób, aby idealnie odpowiadały naszym potrzebom oraz oczekiwaniom.

Categories: Odzież XXL