Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Trendy pomysły na jesienne paznokcie Wrzesień 7, 2018

Lato powoli się kończy. Noce w sierpniu robią się dużo zimniejsze. W przeciągu dnia temperatura również zjeżdża co raz niżej. Oczywiście, na pewno jeszcze przyjdą do nas gorące dni, ale będą to już tylko ostatnie wybryki lata, które powoli będzie ustępowało pola złotej polskiej jesieni. A jest to cudowna pora roku. Zwłaszcza wrzesień i październik potrafią zachwycić. Słoneczko jeszcze wtedy mocno grzeje, a natura przebiera się w królewskie odcienie: złoto i purpurę. Na drzewach dojrzewają soczyste jabłka i śliwki.

Autor: Materiały prasowe
i dokładnie takie odcienie przyrody królują w jesiennej modzie. Zarówno w naszej szafie, jak i w kosmetyczce muszą się znaleźć elementy złota, głębokiej czerwieni i śliwkowego fioletu. Również wszelkie kolory ziemi będą o tej porze roku jak najbardziej dozwolone.

Jeżeli chodzi o nasze paznokcie, to wraz z odejściem wakacyjnych przygód, pozbywamy się miętowych oraz soczystych kolorów, na rzecz bardziej intensywnych barw. Na naszych paznokciach królować będzie złoto, ciemna czekolada oraz wszelkie odsłony fioletu. Więcej w tym temacie: hit nail tek.

Oczywiście, mile widziana będzie klasyczna czerwień, która w połączeniu z takim samym kolorem na ustach, stworzy superkobiecy wygląd. Jesienne paznokcie to odcienie głębokie, zdecydowane oraz ciemne. Tę odmianę spostrzeżemy na pewno u ulubionej kosmetyczki. Do dyspozycji będą żele do paznokci w takich właśnie odcieniach. Ale monochromatyczny manicure to nie jest główna propozycja na tegoroczną jesień. Wciąż niezwykle modne są różne wzory na paznokciach. Im bardziej odjazdowe, tym lepiej! Dla szukających nowych propozycji: .

Wprawione manikiurzystki są w stanie zrobić nam na paznokciach prawdziwe cuda. Ale takie miniaturowe dzieła sztuki możemy wykonywać też samemu. Tym bardziej, że obecnie dostęp do profesjonalnych produktów, takich jak szablony do paznokci, jest bardzo łatwy. Wiele tego typu produktów możemy bez problemu dostać przez internet.

Niezwykle efektownie będą wyglądać na naszych paznokciach zwierzęce aplikacje. Dobierzmy odcienie do naszej garderoby lub, dla spotęgowania efektu, zróbmy manikiur w kontrastowych odcieniach. W ten sposób nasze paznokcie na pewno zwrócą na siebie uwagę.