Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Szwedzki gigant odzieżowy w internecie Wrzesień 7, 2018

Renomowana firma H&M funkcjonuje już od lat. w naszym kraju pierwszy sklep H&M pojawił się równo dekadę temu. Ta szwedzka marka osiągnęła wielki sukces na skalę światową, bo udało się jej zjednoczyć wysokiej jakości produkty z niewielkimi cenami. Jeżeli jeszcze nigdy nie nabywałeś ciuchów tej marki, to najlepsza pora, by znaleźć okoliczny sklep H&M.
Biała koszula zawsze w modzie
Autor: Nife
Źródło: Nife

Zanim to uczynisz, odwiedź oficjalną stronę internetową tego szwedzkiego giganta odzieżowego. Strona jest dostępna też na najnowsze urządzenia przenośne i obfituje w sporo przydatnych opcji. Na witrynie poznasz, jakie ubrania posiada w sprzedaży stacjonarny sklep H&M. W ostatnim czasie firma H&M zainicjowała współpracę z mistrzem futbolu – legendarnym Davidem Beckhamem. Na witrynie jest krótki filmik promocyjny z udziałem piłkarza, który został stworzony przez słynnego Guya Ritchiego, świetnego reżysera filmowego, byłego małżonka Madonny. Przystojny gwiazdor reklamuje najnowszą kolekcję bokserek dla mężczyzn. Wszystkie sprzedawane pozycje zobaczysz w wygodnym i transparentnym katalogu ubraniowym.

Codzienna aktywność
Autor: Apteka-zdrowie.eu
Źródło: www.apteka-zdrowie.eu

Jeśli nie lubisz sklepów z ubraniami i wolisz wybrać ubrania dla siebie (np. płaszcze H&M ) siedząc w wygodnym fotelu przed komputerem, strona WWW firmy H&M daje ci bardzo pomocne narzędzie – wirtualną przymierzalnię. Na witrynie ujrzysz panią lub mężczyznę w majtkach, na którego założysz wybrane pozycje ubraniowe. W ten sposób sprawdzisz, czy np. czerwona marynarka pasuje do brązowych spodni. Co ciekawe, da się dopasować nawet twarz modela oraz zachować daną koncepcję na przyszłość.

Strona firmy H&M daje 25% rabatu na jeden produkt, jeśli zalogujesz się do oficjalnego newslettera. To świetna rzecz – będziesz dostawać najświeższe dane na temat najnowszych trendów w modzie darmowo i na dodatek kupisz ciuszek ze znaczną zniżką używając kuponu, który zaakceptuje każdy sklep H&M.

Źródło: domodi