Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Świat wielkiej mody w zasięgu ręki Wrzesień 7, 2018

Autor: Clarks
Jeżeli jesteś pasjonatką albo pasjonatem mody, lecz niestety stan portfela nie wskazuje na to, byś mógł lub mogła wydać bez kłopotu kilka czy kilkanaście tysięcy złotych na zakupy, nie ma się co zamartwiać, gdyż sklep h&m zaspokoi najbardziej wyszukane gusta.

Co pewien okres marka h&m nawiązuje współpracę z ludźmi ze świata wielkiej mody, tworząc wspólnie niespotykane kolekcje w naprawdę niskich cenach, na które mogą sobie pozwolić także właściciele o mniej zasobnym portfelu. Przykładowo warto przedstawić projekty przygotowywane wspólnie z Jimmy Choo, Versace, Anną dello Russo czy Karlem Lagerfeldem. Można się jednak minimalnie zdenerwować na poprzednie zdania, gdyż ceny tych rzeczy nie odpowiadają tym, które zazwyczaj spotkać możemy w sklepie. Te ceny są znacznie wyższe. Nie ma się jednak co dziwić, ponieważ wspomniane wcześniej firmy jak i osobistości, są symbolem luksusu i mody z najwyższych półek, a to jak można się domyślić może kosztować.

Niestety kolekcje dostępne są wyłącznie w wytypowanych sklepach, a do tego rozchodzą się jak świeże bułeczki. Która kobieta nie chciałaby mieć w swej kolekcji torby h&m marki Versace. Chcąc więc upolować coś dla siebie należy przyjść w dniu tzw. premiery, najlepiej jeszcze na długo przed planowanym otwarciem sklepu, zająć miejsce w kolejce, a później powalczyć z innymi, którzy podobnie jak my chcą zabrać ze sobą do domu najlepsze „kąski”. W sumie trzeba powiedzieć, że nie prezentuje się to w praktyce tak tragicznie, jak brzmi, a tego typu wydarzenia przebiegają zazwyczaj w radosnej atmosferze.

Tym osobom którym przedstawiony sposób kupowania nie odpowiada zostaje liczyć na możliwość zakupu rzeczy z drugiej ręki. I nie chodzi tu bynajmniej o rzeczy używane ale o te, które posiadają w sprzedaży na przykład sklepy online, które sprzedają odzież różnych firm i z różnych sezonów. Zatem, jeżeli chcemy nabyć kozaki h&m, jaki już dawno ulotniły się ze sklepu, warto poszukać ich w sieci. Różne serwisy internetowe, również te aukcyjne, mogą wspomóc nas w zakupach wyśnionego modelu, którego nie zdołaliśmy kupić gdzie indziej.