Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Elegancja to nie wciąż oryginalna marynarka 14 maja, 2022

Przyjęło się, iż kobiety będące na wysokich pozycjach w firmie, muszą ciągle prezentować się nienagannie i perfekcyjnie, a co się z tym łączy, powinny posiadać na sobie dopasowane garsonki i właściwie do nich wykonany makijaż oraz uczesanie. A przecież nie ciągle aż tak oficjalny oraz sztywny strój jest wyznacznikiem statusu społecznego, czasem możemy się ubrać w coś wygodniejszego oraz cały czas przedstawiać się tak samo nienagannie oraz dystyngowanie.
Możliwość komentowania Elegancja to nie wciąż oryginalna marynarka została wyłączona

W jaki sposób należy dobierać odpowiednią biżuterię do pracy? 22 stycznia, 2022

Biżuteria powinna nade wszystko nadawać szyku oraz podkreślać walory kobiety. Delikatna oraz subtelna, podkreślająca styl i osobowość, to idealne dopełnienie codziennej stylizacji – naturalnie o ile przy tym nie przesadzamy.
Miej na uwadze, że zegarek, elegancki łańcuszek czy też chociażby kolczyki powinny być dodatkiem do stroju, nie zaś na odwrót.
Możliwość komentowania W jaki sposób należy dobierać odpowiednią biżuterię do pracy? została wyłączona
Kategorie: Bez kategorii

Ładne koszulki na krótki rękaw na zimniejsze pory roku 24 grudnia, 2020

Każda kobieta lubi mieć w szafie ciuch, który zwróci na nią uwagę ludzi dookoła. Jednak, jeżeli chcielibyśmy kupić sobie ciuch w najmodniejszym kolorze w tym sezonie, to lepiej kupić T-shirt w tym kolorze a nie kurtkę, którą chcielibyśmy mieć na kilka sezonów. Ciuchy na kilka sezonów to duży wydatek.
Możliwość komentowania Ładne koszulki na krótki rękaw na zimniejsze pory roku została wyłączona

Modne swetry na jesień i zimę 20 września, 2020

Nie wszyscy kochają jesień i zimę. Jest szaro i buro i ciężko nam wstawać rano. Jednak, kiedy wyjmiemy z szafy dobre ciuchy od razu łatwiej przetrwać gorszy czas. Wszystkie kobiety uwielbiają swetry. A kiedy je nosić, jeśli nie właśnie w trakcie jesieni i zimy. Wszystkie swetry damskie są naprawdę ładne, trzeba jedynie umieć je odpowiednio dobrać do całej stylizacji. Inny sweter będzie pasował do siedzenia przy kominku, a inny można ubrać do pracy.
Możliwość komentowania Modne swetry na jesień i zimę została wyłączona

W jaki sposób najlepiej ubierać się w zimę? Jak wyglądać modnie, ale jednocześnie czuć się bardzo swobodnie? 7 września, 2018

Klimat w naszym kraju zmienia się nieustannie, ale jest możliwe by się do tego przyzwyczaić. Mamy cztery pory roku, tak powinno być w teorii, gdyż w praktyce wciąż bardziej to się zmienia i można powiedzieć, iż zaczynają dominować ciepłe, nawet upalne lata i ciężkie to przewidzenia zimy. W czasie zimowym może być w związku z tym niesamowicie mroźno, ale także nadspodziewanie ciepło. Jednak, jeżeli chodzi o dzisiejsze zapatrywania, to raczej jest szansa na bardzo mroźną zimę, do jakiej musimy się przygotować.

Możliwość komentowania W jaki sposób najlepiej ubierać się w zimę? Jak wyglądać modnie, ale jednocześnie czuć się bardzo swobodnie? została wyłączona