Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Sukienki do pracy i nie tylko Wrzesień 7, 2018

Sklep Top Secret na sezon wiosenno-letni 2013, w aktualnej ofercie przygotował wybór sukienek odpowiednich na niemalże każdą okazję. Jest to pomysł dla kobiet ceniących szyk w nowoczesnej odsłonie. Dzięki zastosowaniu prostych wykrojów, każdy z modeli będzie pasować równie dobrze w biurze jak też sytuacjach prywatnych. Sukienki top secret są ponadto nadzwyczajnie kobiece i urocze. Klasyka linii została przełamana barwą, więc zdecydowanie nie można na ich temat mówić jest to, że są nieciekawe.

W większej części wzorów zrezygnowano z urozmaicania deseniem, na rzecz intensywnego koloru. Zobaczymy pośród nich najmodniejszą w tym roku miętę, różne odmiany żółtego, karmazynowego, granatowego a nawet zieleni. Sklep top secret również podjął wyzwanie zaczerpnięte z wybiegów i wprowadził w części sukienek motyw geometryczny lub baskinkę, co dla wielbicielek niecodziennych rozwiązań oraz najświeższych trendów powinno być miłą niespodzianką. Mimo zaskakujących połączeń kolorów, każda z wiosennych sukienek ma stosowną długość i rewelacyjnie nadaje się do ubrania formalnego. Tutaj dochodzi oczywiście już sprawa dodatków. Jeżeli do sukienki w intensywnym kolorze wybierzemy tonującą ją oprawę, bardzo dobrze sprawdzi się w pracy, natomiast gdy podkreślimy kolor innym kontrastującym, stanie się idealnym wyborem na miły wieczór.

Suknia ślubna z sieciówki: sukienka
Autor: abcslubu.pl 
Źródło: abcslubu.pl

Oczywiście w tym roku w katalogach nie pominięto także strojów klasycznych. Dla kobiet lubiących tradycyjną modę biurową, pewne wzory występują także w odcieniach czarnego, beżu oraz grafitu. Proponowane w tym roku kroje, bardzo dobrze dopasowują się do każdej sylwetki. Swobodnie wśród nich możemy wybierać między luźniejszymi i obcisłymi, zaznaczającymi talię czy tuszującymi drobne niedoskonałości.

Tak więc sukienki top secret to interesująca opcja dla każdego. Zarówno dla preferujących klasyczne kroje, a także dla kobiet wybierających nowoczesne rozwiązania. Uniwersalny charakter krojów świetnie sprawdzi się w sferze osobistej, jak też w formalnych sytuacjach w pracy. A także powinno się powiedzieć to co jest najbardziej istotne – rozmaitość dostępnych kolorów ułatwi pozostanie sobą w dowolnej z możliwych sytuacji, zatem myśl przewodnia firmy top secret zakończyła się powodzeniem.

Źródło: domodi