Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Strzelaj w młodość! 24 kwietnia, 2022

Kwas hialuronowy jest jednym z najbardziej znanych oraz najbardziej skutecznych składników wchodzących w skład kosmetyków, które mają jako swój cel odmłodzić nasze ciała. krem pod oczy, krem z zielonej herbaty, balsam do ciała, krem antycellulitowy i krem do rąk, to tylko przykłady środków pozyskiwanych na bazie kwasu, które mają za zadanie spowolnić procesy widocznych zmian w jakości skóry.

Serum z kwasem hialuronowym

Źródło: www.nantes.pl

Kwas inicjuje proces nawilżania naskórka i występuje także w takich produktach jak mleczko do demakijażu czy peeling do twarzy. Młody człowiek ma go bardzo dużo, stan ten zmienia się wraz ze starzeniem. Skóra niestety staje się wtedy niewystarczająco nawilżona, w wyniku czego na skórze pojawia się coraz więcej zmarszczek. Kwas można wstrzykiwać podskórnie lub zażywać w tabletkach. Istnieje jeszcze inny sposób jego stosowania. To kosmetyki , w skład których wchodzi kwas. Przy wyborze potrzebnego środka istotne, by zwrócić uwagę na to, w jakim stopniu się wchłania – to najważniejszy warunek sukcesu w używania kwasu.

Krem pod oczy którego składnikiem jest kwas, spowalnia proces powstawania zmarszczek i spłyca już widoczne. Skóra pod oczami jest bardzo wrażliwa i to właśnie tam najszybciej pojawiają się tzw. „kurze łapki”. Stosowanie kremu pod oczy od razu zmniejsza napięcie skóry i pomaga redukować wolne rodniki, spowalniając proces pojawiania się zmarszczek.

Krem z zielonej herbaty jest rozwiązaniem odpowiednim dla osób , które mają kłopoty z cerą, po 40-tym roku życia. Stosowanie kremu z zielonej herbaty dostarcza tlen do komórek, zmniejsza podrażnienia, czyni skórę głęboko nawilżoną.

Balsam do ciała, w którego skład wchodzi kwas hialuronowy, umożliwia profesjonalną pielęgnację naszej skóry. Wzmacnia wewnętrzne warstwy skóry, umożliwia wnikanie wartości odżywczych oraz redukowanie toksyn zawartych wewnątrz skóry. Stosowanie balsamu do ciała, podobnie jak kremu antycellulitowego sprawia, że skóra jest mniej napięta i bardziej nawilżona.

proponowanym kosmetykiem przeznaczonym dla kobiet, dla których przekleństwem jest cellulit, będzie krem antycellulitowy w skład którego wchodzi kwas. Krem polecany jest do kuracji odchudzających, zmniejsza efekt skórki pomarańczy, pozostawia skórę jędrną i nawilżoną.

Suche i popękane dłonie to także wyzwanie dla kremów do rąk i środków opartych na bazie kwasu hialuronowego.

Zobacz tu, sprawdź ofertę (https://ortodoncjacyfrowa.com.pl/dental-monitoring/) naszej firmy a z całą pewnością znajdziesz coś ciekawego. Mamy bardzo atrakcyjne stawki, więc się nie rozczarujesz!

Krem do rąk intensywnie nawilża, chroni przed fotostarzeniem, pozostawia miękki naskórek i opóźnia proces wiotczenia skóry na dłoniach.

Źródło: NANTES