Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Ubrania zakładane letnią porą Listopad 26, 2018

tatuaż
Istnieją takie ubrania, które nigdy nie wychodzą z mody w czasie gorącego lata. W szczególności tyczy się to letnich wyjazdów. W trakcie urlopu potrzebne nam są takie rzeczy, jakie może i założymy raz do roku, ale na pewno nie sposób się bez nich obyć.
Komentowanie nie jest możliwe

Pulchniejsze panie i wyjątkowa bielizna Wrzesień 7, 2018

Modelka w bieliźnie
Stosownie dopasowana bielizna to podstawa, szczególnie kiedy nadchodzi piękna pogoda i zrzucamy z siebie tony ciuchów. Wówczas bielizna o wiele bardziej rzuca się w oczy, zwłaszcza spod cienkich bluzek i spódnic. Jeśli jesteśmy szczupłe i mamy doskonałą sylwetkę nic nie stoi na przeszkodzie, byśmy pokazywały swoje ciało, kłopot pojawia się jednak wówczas, gdy nasza sylwetka nie należy do atrakcyjnych.
Komentowanie nie jest możliwe

Zatroszcz się o kuszącą sylwetkę przy pomocy wyjątkowej bielizny

Modelka w bieliźnie
Piękna, kusząca bielizna to element garderoby, o który winna zadbać, każda pielęgnująca swój wygląd kobieta. Co istotne, mnóstwo pań przyznaje, że lubi nosić piękną bieliznę nawet, wówczas, gdy nikt inny jej na co dzień nie ogląda, bowiem elegancka bielizna powoduje, że kobieta czuje się najzwyczajniej w świecie piękna i zniewalająca.
Komentowanie nie jest możliwe

Jakie mamy typy biustonoszy? Jak powinno się je dobierać, żeby pasowały doskonale?

biustonosze
Niewiele ludzi zdaje sobie z tego sprawę, lecz tylko kilka procent pań umie wybrać właściwy rozmiar stanika. Tymczasem dobry stanik jest bardzo ważny, gdyż wpływa na codzienny komfort i to jak się czujemy. Zależnie od potrzeb może podkreślić kształty lub podtrzymywać biust. Jaki więc biustonosz zakupić? Jakie istnieją rodzaje oraz dla kogo są odpowiednie? Bardotka, zwana też balkonetką, to stanik odznaczający się tym, że górna linia misek biegnie poziomo w poprzek biustu.

Komentowanie nie jest możliwe

Rola bielizny w naszym życiu

images
W galeriach najczęściej kupujemy różne ubrania, takie jak suknie czy koszulki, a zwykle zaniedbujmy sprawę zakupu porządnych elementów, które zakładamy pod ubranie. Bokserki i staniki wybieramy zatem bez zaangażowania, mając w głowie myśl, że w końcu i tak nikt nie obejrzy tych elementów. To spory błąd w mentalności, gdyż bielizna to kluczowy element erotyczny, który wykazuje duże oddziaływanie na płeć męską.
Komentowanie nie jest możliwe

Powabna odzież to coś niepowtarzalnego

bielizna damska
Powabna bielizna może sprawić, że nawet w takim związku, w którym ostatnio było lodowato, no niemiło, wreszcie przyjdzie długo wyczekiwane ocieplenie. Wiadoma kwestia: niekiedy nawet najseksowniejsze garsonki albo biustonosze nie pomogą, ale w zasadzie to sytuacja jest taka, iż trochę powabniejsza bielizna to doskonały zakup. Mężczyzna może taką zakupić dla swojej wybranki, chociaż pewnie częściej to kobieta zakupuje bieliznę samej sobie, tak po prostu.

Komentowanie nie jest możliwe