Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Dzięki rehabilitacji życie kobiet i panów po operacjach albo ciężkich wypadkach pomału wraca do normy 5 września, 2022

Ciężka operacja, niebezpieczny wypadek samochodowy albo nieszczęśliwa kontuzja w trakcie szusowania na snowboardzie to jedynie wybrane okoliczności życiowe, które stają się powodem dużego stresu. Po opuszczeniu kliniki leczenie nieczęsto dobiega końca, a rehabilitacja dopiero się rozpoczyna. W zależności od potrzeb różnego rodzaju ćwiczenia, mniej lub bardziej intensywne, trwają parę tygodni, a nawet miesięcy. Wspomniane ćwiczenia nie zawsze odbywają się w przychodni, ale także i w domu. Rehabilitacja to określenie dość pojemne, dlatego postaramy się tu dokonać pewnej klasyfikacji.

Możliwość komentowania Dzięki rehabilitacji życie kobiet i panów po operacjach albo ciężkich wypadkach pomału wraca do normy została wyłączona
Kategorie: Bez kategorii

Wygodne i kultowe buty sportowe 4 marca, 2022

Jeśli jesteśmy spragnieni aktywności fizycznej, pierwsze co musimy zrobić to kupić właściwe buty. Najważniejsze: muszą być one dobrane do dyscypliny, którą na którą się zdecydowaliśmy. Może chcemy zacząć „chodzić”, lecz nie mamy pojęcia jakich butów potrzebujemy? Nordic Walking to sport zdecydowanie dla wszystkich. Wymagane są tylko dobre buty, kijki, wygodny strój i jesteśmy gotowi. Wygodnych butów dobrze jest dokonywać w sklepach internetowych, np. Nike sklep albowiem dają możliwość większego asortymentu oraz atrakcyjnych cen.

Możliwość komentowania Wygodne i kultowe buty sportowe została wyłączona