Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Spodnie Zara Wrzesień 7, 2018

W tym niewielkim tekście omawiamy najlepsze propozycje z kategorii spodni damskich, które przygotował dla kobiet w tym roku renomowany sklep Zara.

Na ciepłe dni, które, jeśli nie nawiedzi nas żaden kataklizm, nadejdą już niedługo, największa hiszpańska marka odzieżowa proponuje zgrabne szorty, zrobione w ciemnej kolorystyce i zawierające wygodne kieszenie. Podobnym projektem są króciutkie spodenki, które jako element urozmaicający mają figlarne falbanki. Dla kobiet, które cenią letnie i energetyzujące barwy, polecamy wykonane z przewiewnego surowca słoneczne szorty, które świetnie konweniują z podobnie pomarańczową bluzką. Mocno dziewczęco wyglądają jaśniutkie króciutkie spodenki, zawierające ozdobniki w formie figlarnych haftów i koralików. Z pełnowymiarowych projektów z obecnej kolekcji warto popatrzeć na spodnie damskie Zara posiadające intrygujące paski czarno-białe.

Do projektu trzeba zakupić analogiczną górę, która dopełni zamysłu. Dla pań, które wolą ciekawe skojarzenia, polecamy łososiowe spodnie z bocznym lampasem. Ciekawie prezentują się również szaro-niebieskie szerokie spodnie, przypominające mocno hipisowskie trendy z nieodżałowanych lat sześćdziesiątych. Kobiety, które cenią sobie prostotę i zarazem zakochały się w wyrazistych stylach kolorystycznych, bez wątpienia postawią na nieskomplikowane spodnie za kolana, zaprojektowane w jasnej żółci. Takie spodnie akurat pasują do błękitnej góry, tą drogą kreując energetyzujące połączenie, które naśladuje pole zboża w słoneczny, letni dzień. Zwolenniczce mocnych kolorow z pewnością spodobają się również obcisłe spodnie w kolorze głębokiego niebieskiego, które dobrze prezentują się w połączeniu z zupełnie inną, pełną wzorów górą. Tak samo ciekawe są spodnie z jeansu, posiadające zaskakujące wzory w azteckim stylu, zrobione w pomarańczowej, żywej kolorystyce.

Wszystkie wymienione wyżej spodnie damskie Zara zobaczysz na stronie WWW tego słynnego iberyjskiego producenta. spodnie (pełna oferta tutaj) spodnie (więcej pod adresem http://militarne.pl/pl/p/Spodnie-SFU-Helikon/537/)

Categories: Odzież XXL