Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

SOS skórze po lecie 26 kwietnia, 2022

Urlopy dobiegły końca. Po słonecznym leżeniu na piaszczystych plażach pozostały zapiaszczone ubrania, filmiki i suweniry. Ładne muszelki, gadżety, ręczniki. I opalenizna. Dużo dam kocha swój ciemny odcień ciała, który celnie komponuje się z piwnymi tęczówkami. Ale musicie też pamiętać, że opalanie dla skóry wcale takie dobre nie jest, dlatego używaj kwas hialuronowy, który jest w profesjonalnych kosmetykach.

Serum z kwasem hialuronowym

Źródło: www.nantes.pl

Brązowa skóra szybciej się niszczy, a często fatalnie zdziera się całymi płatami. Stąd po urlopie dobrze jest zainwestować w zbawienne kosmetyki. Opiszę kilka podstawowych produktów, jakie powinnaś kupić odwiedzając niebawem drogerię. Rozpocznijmy od popularnego kosmetyku, jakim jest kwas hialuronowy.

Kosmetyki z udziałem tej formuły, wytwarzanej z bakterii, efektywnie nawadniają naskórek. Kwas hialuronowy dobrze reguluje gospodarkę wodną naskórka. Tą drogą do komórek skóry łatwiej dostają się cenne związki odżywcze, bardzo ważne w zjawisku regeneracji po plażowych opalaniach. Kiedy będziesz kupować balsam do ciała, kosmetykikosmetyki (sprawdź: theo marvee)asem będą prawidłowym wyborem. Używa się go też w pracowniach odnowy biologicznej, wstrzykując w usta i piersi.

Odwiedzając sklepy z kosmetykami pomyśl też o ważnym wpływie, jaki posiada dobre mleczko do demakijażu. Regularne malowanie się uczula naskórek. Brązowy naskórek może źle reagować na malowanie.

Po przetarciu mleczkiem warto nałożyć tonik do twarzy, najkorzystniej z dużym udziałem pierwiastków odżywczych i nawilżających. Taki kosmetyk skutecznie wymyje pory i złagodzi wszelkie podrażnienia. Fantastycznie odpowiada do toalety przed pójściem do łóżka i po wstaniu rano.

Najlepszy do nocnej toalety jest krem pod oczy. Kupując go w drogerii kieruj się efektem nawilżenia, jaki zapewnia oraz efektem przeciwzmarszczkowym. To oczywiste, że tak zwane wory pod oczami potrafią mocno zasłonić urodę kobiety.

A jeżeli po wakacyjnym wypoczynku musisz wrócić do dawnej formy, wysiłki na siłowni wzmocni dobrze dobrany balsam wyszczuplający, ujędrniający skórę i ułatwiający destrukcję sadła.

Źródło: NANTES