Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Śmieszne t-shirty są fajne! Wrzesień 7, 2018

Istnieje dużo fajnych sposobów na ukazanie wszystkim swojego humoru. Jeżeli naturalnie nasz humor jest społecznie akceptowalny, a więc nie wyśmiewamy się, no przynajmniej publicznie z wszelakich świętości mocno istotnych dla pewnie każdego zdrowego Polaka, absolutnie nie ma żadnych przeciwwskazań ku temu by postarać się ukazać własne poczucie humoru, prywatne postrzeganie świata. Zwłaszcza w naszym kraju zauważyć idzie wiele absurdów, zatem trudno nie śmiać się z nich. Właśnie: ale niby w jaki sposób?

A może założenie śmiesznej koszulki spowoduje, że tak jakby zamanifestujemy swoje realne ja? Co prawda zabawna koszulka nie (poszerzone informacje pod linkiem) jest zbytnio oryginalna, lecz można powiedzieć, iż nałożenie na siebie fajnej koszuleczki wcale nie jest kiepskim wyjściem. W szczególności, że jakby nie patrzeć wzorów takowych koszulek jest od zatrzęsienia. Ciężko nie dostrzec, iż w wielu przypadkach właściciele tego typu koszulek są tak jakby zwykłymi pozerami, ale z drugiej strony: pewnie się za takowych nie uważamy, więc nie (więcej na stronie) wnikajmy przesadnie, ponieważ mamy wiele bardziej interesujących rzeczy do zrealizowania.

t-shirt z nadrukiem
Autor: Alan Levine
Źródło: http://www.flickr.com

Kiedyś nie było bardzo dużego wyboru, jeżeli w grę wchodziły fajne wzorki, loga i napisy. Doskonale, że ostatnio to się znacząco pozmieniało. A więc czymś wielce popularnym jest choćby zamieszczane na koszulkach nowiutkich memów. Perfekcyjny przykład szybkiego zareagowania to choćby sprzedaż koszulek związanych hitu Youtube, mianowicie – Hera, koka, hasz, LSD. Zresztą sami także mamy okazję skonstruować własny tekst na koszulce!

Stwórz

Ciężko nie trafić na taki sklep z koszulkami, w którym nie ma tego typu możliwości. Pamiętajmy jedną rzecz: nierzadko te koszulki są ze słabego materiału, ponieważ są sprowadzane tysiącami z Chin. Niby w dzisiejszych czasach wszystko sprowadza się z Azji, ale w przypadku t-shirtów z wzorami jest nieco słabiej. Czyli pierzmy umiejętnie koszulki, zwróćmy uwagę na nie, a pewnie będziemy przez dłuższy czas mieli możliwość pokazywać za ich pomocą własne poczucie humoru. Humor to podstawa, coś dzięki właśnie czemu możemy wreszcie zapomnieć o wszelkich problemach.