Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Skórzane rękawy nadal są trendy Wrzesień 7, 2018

Wstawki z eko-skóry i skóry to trend, który został ciepło przyjęty przez miliony kobiet. Trzeba dodać, że takie ozdoby nie kojarzą się już wyłącznie z rockowo-punkowym wizerunkiem, ale można je już napotkać nawet w rzeczach przeznaczonych na wyjątkowe wyjścia lub po prostu do pracy. Do niedawna wyjście na ulice smakiem. Posiadaczka tego typu garderoby, albo była osobą o mocno ekstrawaganckim stylu, albo w jej domowym garażu zaparkowany był Harley Davidson.
ubrania
Autor: Axami
Źródło: Axami

Obecnie sytuacja znacznie się odmieniła. A to wszystko właśnie dzięki modzie, która cały czas galopuje do przodu i nie zna granic, wciąż sięgając po nowe inspiracje. Kilka poprzednich sezonów pokazało, że projektanci docenili wygląd skórzanych elementów w ubiorze. Wiele sklepów posiada w swoim asortymencie tego typu rzeczy. W zależności od rodzaju sklepu są one zrobione z eko-skóry albo naturalnej skóry. Możemy się też spodziewać, że te ze skóry będą sporo droższe. Jeżeli więc nie mamy zamiaru wydać zbyt wiele, lepiej jest postawić na elementy wykonane z ekoskóry, które w sprzedaży ma między innymi sklep h&m. Analogiczny efekt – skóry, uzyskuje się również na tzw. woskowanym materiale. Wygląda on bardzo podobnie do skóry, ale jego wygląd ma prawo ulec zmianie po praniu, o czym należy pamiętać kupując tego typu odzież.

Kolekcja ubrań Olsen Tribal Spirit
Autor: Olsen
Źródło: Olsen

Skórzane wstawki używane są w tworzeniu różnych części garderoby. Bardzo popularne są na kołnierzach, rękawach lub lamówkach. Ograniczeń ich użycia nie ma właściwie żadnych. Pamiętać jednak należy, żeby wybierać takie ciuchy oraz materiały pod którymi skóra oddycha. Nie powinniśmy przecież czuć się jak w kombinezonie, bo ostatecznie efekt może być odwrotny od zamierzonego, a my sami zwyczajnie zmęczeni.

Wspominane już rękawy wydają się być najbezpieczniejszym rozwiązaniem, a przy tym bardzo efektownym. Kurtki h&m które są wykończone skórzanymi rękawami rozchodzą się w ekspresowym tempie. Oprócz nich, sklep posiada w swoim asortymencie również żakiety i płaszcze z elementami skórzanymi. Trzeba przyznać, iż prezentują się bardzo elegancko i subtelnie. Jeśli do tej chwili miałyście jakiekolwiek wątpliwości, czy możecie sobie pozwolić na tego typu ciuchy, lub czy nadają się one na przykład by chodzić tak w pracy, odpowiedź jest nad wyraz prosta – można je ubrać w każdym przypadku. eko (żywność ekologiczna – czytaj więcej)

Źródło: domodi