Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Skaleczenia w trakcie wieczornego golenia – jak sobie z nimi poradzić? Październik 16, 2020

Zacięcie przy goleniu boli każdego mężczyznę. Z drugiej strony jest to zupełnie wytłumaczalny, a także rozumiany powód, przez który skóra twarzy goi się przez kilka dni. Za pomocą stosowania firmowych żeli po goleniu, bogatych w substancje szybko-gojące, proces ten możemy skrócić bardzo zdecydowanie.

Golenie „firmówkami” przyspieszy gojenieUmiejętności w trakcie golenia są oczywiście głównym wyznacznikiem powodzenia oraz ostatecznego rezultatu tej czynności.

Zaabsorbował Cię taki artykuł? Zobacz i sprawdź nowe mieszkania bielsko koniecznie, tutaj znajduje się coś, co najprawdopodobniej też Ci się spodoba.

Bez właściwej wprawy, znajomości własnego zarostu nie pomoże nawet najlepsza maszynka, komplet akcesoriów dedykowany od firmy dr Harris czy Baxter of California, czy ciągłe balsamowanie twarzy (Baxter of California – kremy). Zbagatelizowanie wrażliwej skóry twarzy, zły kąt przy stawianiu maszynki powodują niemal zawsze urazy. Takie postępowanie zawsze kończy się krwią przed lustrem.

kosmetyki do golenia
Autor: András Bögöly
Źródło: http://www.flickr.com

Pamiętajmy poza tym, iż w trakcie golenia bardzo istotny jest także dobór odpowiedniej maszynki, nie warto na niej oszczędzać. Zacięcie może jednak pojawić się zawsze. Kremy po goleniu dadzą skórze męskiej twarzy wilgotność, gwarantują poza tym szybsze gojenie się po ewentualnych zacięciach. Do tamowania ran posłuży też ałun, dostępny np. jako dezodorant w sztyfcie. Jego funkcje nie ograniczają się jedynie do goleniowej kwarantanny – ałun jest także bardzo dobrym sposobem na pozbycie się niemiłego zapachu z organizmu (ałun – sprawdź). Stąd też stosowany w praktycznym opakowaniu w formie sztyftu, posłuży panom przez nawet rok.

Ostrożności nigdy za wielePośpiech codziennie sprawi, że na wiele czynności, także golenie, nie będziemy mieli czasu. Często w najlepszym przypadku możemy na nie poświęcić parę minut.

Widzisz właśnie bardzo interesujący wpis, zatem na pewno zainteresuje Cię też ten udostępniony tu (http://modnaczapka.pl/czapki-dla-dziewczynek) materiał – on również jest godny Twojej uwagi.

Jeżeli nasz styl funkcjonowania i okoliczności w pracy wymagają nienagannie gładkiej skóry, bardzo łatwo wówczas o zacięcia i regularne powtarzanie ran.

maszynka do golenia
Warto wówczas zastanowić się nad czynnością, której widocznie poświęcamy zbyt mało czasu. Zgolenie włosów na twarzy to nie jest kwestia jednego błyskawicznego ruchu pędzelka i żyletki, a wielu panów niestety właśnie tak wykonuje tę czynność. Zanim postawią na droższe kosmetyki niech zastosują prostą radę – niczym kierowcy na drodze – do serca. Spowolnienie golenia, wydłużenie ruchów oraz poprawki (golenie z i pod włos) niewątpliwie przyczynią się do zmniejszenia zacięć oraz bólu, którzy odczuwamy.
Categories: Akcesoria