Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Rozszerzona gama kolorów obuwia H&M dostępna już w sklepach. Wrzesień 7, 2018

Sieć sklepów H&M jest ostatnio niezwykle chętnie wybierana. Pojawia się coraz więcej sklepów tej sieci, a kolekcja ulega poszerzeniu. Coraz większą część asortymentu stanowi obuwie i dodatki. Wykonane są z różnych tkanin i w rozmaitych rodzajach. Ich dostpność uzależniona jest również od pory roku. Tak jak w przypadku wszystkich innych sklepów, także tam inne dodatki i akcesoria oferowane będą w sezonie letnim, a inne w zimie. Powinny one być w dużej mierze dopasowane do oferty odzieży w konkretnym momencie. W każdym sezonie zimowym sporą część obuwia damskiego tworzą kozaki.

Kozaki

Pod hasłem „kozaki H&M” dostępna jest niezwykle bogata i urozmaicona oferta. Kozaki są od długiego czasu bardzo często kupowanym typem obuwia damskiego. W zeszłym sezonie zimowym można było obserwować rosnącą popularność różnorodnych botków, w szczególności tych na koturnie. Oprócz tego jednak stałe miejsce w salonach obuwniczych posiadały właśnie kozaki. W kolekcji H&M dostać można sporą liczbę różnych modeli. Zdecydowana większość z nich, zgodnie z panującymi trendami, to obuwie o bardzo długich cholewkach, nieraz sięgających powyżej kolana. Występujące tworzywa to przede wszystkim zamsz oraz imitacja skóry. Nierzadko występują również modele z wywijanymi cholewkami, które umożliwiają zakładanie w dwóch wersjach. Większa część kozaków tej marki to obuwie na obcasach lub płaskiej podeszwie. Na dzień dzisiejszy wśród kolorów dominują brązy i beże. Sporo jest jednak również kozaków w kolorze klasycznej czerni, która zazwyczaj do wszystkiego pasuje. Na większe mrozy można dostać kozaki ocieplane. Często w kolekcjach na wiosnę również występują kozaki, które są wykonane z lżejszych materiałów i nie są ocieplane.

Torby

Jednym z najbardziej istotnych akcesoriów do odzieży jest torebka. Może ona być bardzo małych rozmiarów, czyli tak zwane kopertówki. Kopertówki nosi się w dłoni, a mogą pomieścić w sobie jedynie parę drobnych przedmiotów. Aktualnie wiele kobiet wybiera torebki większe, niektóre o naprawdę dużych rozmiarach. Torby H&M to takie do noszenia w dłoni lub z długim paskiem. Ich rodzaje są bardzo urozmaicone. Wśród kolorów w większości przypasków spotykane to czerń i brąz. Jeśli chodzi o materiały, przeważa imitacja skóry. Dostępne są także kolorowe torby materiałowe na ramię w sporych rozmiarach.