Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Rozstępy – nadzwyczaj ważny kłopot, z którym zmaga się dużo kobiet 7 marca, 2022

To linijne ubytki w skórze właściwej. Przybierają postać wrzecionowatych pasm. Z reguły występują na udach, pośladkach a także piersiach.
Powstają na skutek nadmiernego rozciągnięcia skóry.

olejek

Autor: Belgravia Polska
Źródło: Belgravia Polska
zabiegi na rozstępy
Opakowanie chusteczek potrzebne w czasie alergii

Autor: Mike Linksvayer
Źródło: http://www.flickr.com
Z tym problemem walczy ponad siedemdziesiąt procent kobiet w różnym wieku. Należysz do przywołanej grupy? Brzydko wyglądające czerwone bądź białe „pręgi” przyprawiają Cię o ból głowy? Bez obaw wcale nie musi tak być. I choć trzeba przyznać iż usuwanie rozstępów jest bezsprzecznie trudnym procesem, to może zakończyć się sukcesem. Wystarczy skorzystać z serii specjalnych terapii przeprowadzanych w gabinetach kosmetycznych. Jakich? Na rynku znajdziemy niezmiernie obszerną ofertę. Dermabrazja laserowa, mezoterapia, laser frakcyjny, głęboki peeling oczyszczający, karboksyterapia – wyliczać można bez przerwy. Rodzi się jednakże pytanie: jakie zabiegi na rozstępy są najbardziej skuteczne? Nie ma jednej dobrej odpowiedzi. Bardzo wiele zależy bowiem od tego, w której fazie „rozwoju” znajdują się rozstępy. Dermabrazja i peeling, złuszczając skórę powodują, że zmiany stają się mniej widoczne, ale ich całkowicie nie eliminują.

W tej chwili coraz bardziej popularna staje się radiofrekwencja mikroigłowa, czyli najprościej rzecz ujmując terapia polegająca na jednoczesnym nakłuwaniu i stymulowaniu skóry za pośrednictwem fal radiowych. Owa metoda umożliwia nie tylko skuteczne „pożegnanie” rozstępów ale także usuwanie blizn Warszawa oraz zmarszczek.

Więcej na stronie