Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Różna, świetna biżuteria Wrzesień 16, 2020

Główna dewiza, o której stale powinno się pamiętać nakładając biżuterię mówi o tym, żeby zachować umiar. Nakładając zanadto dużą ilość biżuterii, miast zabłysnąć, zdołamy nadwyrężyć wrażenie dobrego smaku.

Srebrny naszyjnik
Autor: Christina Clendenin Tate
Źródło: http://www.flickr.com

Niekoniecznie, jeśli elementy wyglądają świetnie odrębnie, będą również tak wyglądać połączone. Najodpowiedniej, by jeden punkt ciągnął uwagę. Wstrzemięźliwość to najlepsza droga do elegancji i stylu.
Do pracy wskazana jest biżuteria prosta, w klasycznym stylu, nie rzucająca się mocno w oczy. Ma ona pełnić rolę tajemniczego uzupełnienia i zaakcentowania temperamentu.

Szalenie nam przyjemnie, że ten artykuł wywarł na Tobie pozytywne wrażenie. Pragniemy zaprosić Cię do nowej witryny – tam można zobaczyć również (https://czarmed.pl/category/butle-tlenowe-reduktory) zajmujące fakty.

Można zakładać naszyjniki srebrne, czy nieduże kolczyki. W przeciągu dnia powinno wybierać się srebrną biżuterię, a wystrzegać się złotej. Srebrna biżuteria jest świetnym uzupełnieniem prostych, oficjalnych ubrań. Zaszaleć z biżuterią możemy w trakcie wieczornych imprez. Na taką możliwość bardzo dobrze sprawdzą się długie kolczyki z bransoletą z błyszczącymi w blasku świateł kamieniami.

Różną, imponującą biżuterię oferuje jubiler online – o jubilerze online. Bez wychodzenia z domu zrobimy doskonałe sprawunki, jakie zostaną przyniesione do mieszkania.
Aby jednak ustrzec się śmieszności trzeba wystrzegać się zakładania zbyt dużej liczby biżuterii, porządniej postawić na jeden, przyciągający uwagę akcent, aniżeli przytłoczyć nadmiarem rozmaitego gatunku ozdób.

Jeżeli ubierzemy bardzo efektowny wisiorek, lepiej zrezygnować z kolczyków, tym bardziej, jeśli obie te części w takim samym stopniu ciągną uwagę. Noszenie zestawów biżuterii jest dopuszczalne pod warunkiem, że komplet ten ma idealną stylistykę.