Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Przyszykuj się na wymarzoną randkę! Co zrobić aby ustrzec się przed gafą! 17 kwietnia, 2022

Umawiając się na rendez vous pragniemy aby był to czas spożytkowany jak najprzyjemniej, a my sami zamierzamy prezentować się jak najlepiej. Na spotkaniu w końcu nie tylko nasza powierzchowność będą oceniane, ale także to jak pachniemy czy jak się zachowujemy.

perfumy Hugo Boss

Autor: André Banyai
Źródło: http://www.flickr.com
Przyszykuj się na perfekcyjną randkę

Na randce musisz prezentować się zniewalająco. By uzyskać taki efekt wyłoń ze swojej garderoby jakiś zmysłowy zestaw – najlepiej by była to czerwona sukienka, a do niej dopasuj ciemne szpilki. Nie zapominaj dodatków, np. gruby pozłacany naszyjnik i dopasowane do niego klipsy. Zanim wciśniesz się w sukienkę zadbaj się o pozytywne samopoczucie – zrób długą kąpiel, zrelaksuj się, skorzystaj z mleczka do ciała. Im atrakcyjniej będziesz się czuła w swoim ciele, tym wyższa będzie potem Twoja pewność siebie. Wiara w siebie jest cechą wysoce szanowaną przez płeć przeciwną. W czasie spotkania tak samo istotny jest pozytywny humor, który zdecydowanie poprawi nasz nienaganny wygląd. Kiedy mamy już makijaż – profesjonalny makijaż w domu i właściwy ubiór, kolej na włosy – zobacz ten link. Zadbaj o swoje włosy używając preparaty poprawiające ich wygląd. Następnie upnij je w popularne uczesanie – dużo natchnienia i sposobów ich zrobienia wyszukasz w sieci. Wytypuj odpowiedni zapach, na przykład perfumy chloe (płci męskiej polecamy tymczasem hugo boss szary), i jesteś gotowa do wyjścia! (murad opinie)

Jak się zachowywać aby dobrze pokazać się na randce

Pamiętaj aby pozostać sobą. Nikt nie przepada za marudami, postaraj się nie poruszać wątków, które wywołują w Tobie niezadowolenie. Aby być odebraną jako satysfakcjonujący rozmówca nie zapominaj, że rozmowa odbywa się pomiędzy dwiema postaciami – są chwile w których należy dopuścić drugą osobę do słowa, a także aktywnie ją posłuchać, potem dopiero wydać osobiste zdanie.

Odstaw telefon do torby, zabawa nim może zostać odczytana jako przejaw nudy rozmówcy. W czasie równości kobiet i mężczyzn wypadałoby zaoferować zapłacenie za siebie, czy to w kinie czy innym punkcie – . Zdecydowanie nie należy dyskutować o swoich byłych związkach, nikt nie lubi wysłuchiwać o swoich przeciwnikach lub wiedzieć, że jego ewentualna wybranka w dalszym ciągu wspomina byłe związki. Nie omawiaj również zarobków, skup się na wspólnych zainteresowaniach, rzeczach, które mogą was zbliżyć.
Kategorie: Akcesoria