Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Przekonaj się, jakie są tajemnice kobiecej torebki Grudzień 15, 2018

Dla sporego odsetka mężczyzn niewiasta to nieznana kraina. Mężczyźni często całkowicie nie pojmują niewiast – ich zachowań, pragnień, zwyczajów. Na światło dzienne pokazują się rozbieżności w postrzeganiu otoczenia i systemie wartości.

To naturalnie mocne uogólnienie, jednak bez generalizacji nie można stworzyć żadnej analizy. Tak zatem kobiety zaskakują mężczyzn, co nierzadko stwarza nieporozumienia. Znaczną i raczej szkodliwą rolę odgrywają rozmaite stereotypy, które kształtują się w mediach współczesnych.

Torebka Graceland
Autor: Deichmann
Źródło: Deichmann

W tym wpisie lepiej poznamy zawartość niewieściej torebki. Kochane kobiety, które przeglądają właśnie ten wpis, możecie przerwać lekturę. Ten poradnik jest przeznaczony dla panów, którzy chcą wiedzieć, co też jest w zakamarkach enigmatycznej damskiej torebki. Prezentujemy 5 różnych produktów kosmetycznych, które można zobaczyć w statystycznej torebce polskiej i europejskiej pani, w tym dior cienie. Zachęcamy do lektury.

Praktycznie każda pani chowa tam cienie do powiek jakiejkolwiek firmy. Są one konieczne, by uwypuklić barwę oczu właścicielki. Kobiety w średnim wieku zazwyczaj noszą perfumy (dior poison) i krem przeciwzmarszczkowy, który hamuje powstawanie fałd na naskórku.Przed pójściem spać panie zazwyczaj wklepują jakiś dobry krem pod oczy, który ma redukować zmarszczki i wygładzić naskórek. Niektóre preparaty wykazują także działanie energetyzujące.Jeśli trwa pora letnia i pogoda jest ciepła (w naszym kraju wielka rzadkość), w pakunkach kobiety na pewno dostrzeżesz jakieś kosmetyki do opalania. Sporo niewiast kocha się opalać, za nic mając mądrych naukowców, którzy zaznaczają fatalny wpływ promieni słonecznych na skórę. Szczęśliwie, że niewiasty pojmują, jak potrzebne są kosmetyki do opalania, które troszeczkę osłaniają skórę przez blaskiem.

Niektóre panie, które zamierzają zniwelować kilka centrymetrów w talii, kupują kosmetyki wyszczuplające, deklaratywnie wspierające spalanie tłuszczu. Cieżko udowodnić skuteczność takich specyfików. Warto trzymać się zasady, że ładna forma to porządna dieta + aktywność fizyczna – to jedyna droga do sukcesu.