Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Pragniesz być bardziej sexowna? Sprawdź proste sposoby na kuszenie innych Luty 20, 2020

Rutyna w związku może przytrafić się każdej, nawet mocno kochającej się parze. Co w takim wypadku robić? Mamy do wyboru rozliczne możliwości. Oczywiście wykluczmy te najbardziej drastyczne i nie zmieniajmy od razu wówczas, gdy pojawiają się oznaki znudzenia partnera. Czasem nawet nieznaczne zmiany mogą przynieść zaskakujące efekty. Przykładem może być wybranie seksownej odzieży.

seksowne koszulki
Autor: Aykes
Źródło: http://www.flickr.com
Rozmawiając o seksownej odzieży zwykle myślimy o seksownej bieliźnie, jednak nie tylko uwodzicielski stanik może pobudzić męską wyobraźnię. Także pozostałe elementy garderoby, w tym seksowne koszulki – – mogą okazać się doskonałą przynętą. Istotne jest rzecz jasna to, aby odsłaniały w odpowiedni sposób konkretne części ciała. I niekoniecznie funkcjonuje tu zasada im mniej tym lepiej, choć oczywiście rzesza, szczególnie męskiego grona nie ma nic przeciwko tej zasadzie. Sexi polega często na tym, że odsłaniamy jedynie ułamek, niewielki fragmencik biustu czy bioder, aby w ten sposób rozbudzić hormony odbiorcy i jego wyobraźnię. Znaczącą kwestią jest też oczywiście kolor. Jeśli chodzi o seksowne koszulki, tutaj czerwień jest kolorem jak najbardziej mile widzianym, szczególnie jeżeli chodzi o koszulki dla pań. Niebagatelne znaczenie ma w tym przypadku również … rozmiar. Tak właśnie, warto powtórzyć w tym miejscu często pojawiający się slogan – rozmiar ma znaczenie.

bielizna nocna
Autor: Miran
Źródło: Akrobatka.pl
Jak ma się to do naszych koszulek? Otóż nie ulega wątpliwości, że najbardziej seksi wyglądają te, które są dopasowane do naszego ciała i ładnie przylegają, pobudzając naszą wyobraźnię. Aczkolwiek oczywiście najlepiej jeśli idzie to w parze z nie mniej seksowną sylwetką. Mało kiedy podniecamy się na widok osób ubranych w za duże rzeczy, wiszące na człowieku niczym na wieszaku. Jeżeli chcemy być seksi, postarajmy się, żeby ubranie ładnie przylegało do ciała. I nie chodzi oczywiście o to, aby spod fałd tkaniny wylewały się fałdki zbędnych kilogramów – wszystko powinniśmy odpowiednio wyważyć. Ogólnie jednak, im bliżej ciała tym lepiej. Pamiętajmy też na zakończenie, że podstawą jest byśmy po prostu wewnętrznie czuli się seksownie. Nawet najbardziej ponętne ciało bez uśmiechu na twarzy i błysku w oku za seksowne na pewno nie będzie uznane.