Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Poszalej z barwami na wiosnę Lipiec 10, 2019

W pierwszych promieniach wiosennego słońca na ogół odnosimy wrażenie, iż nasza cera wygląda szaro, zaś włosy są przypominają kolorem ścierkę do podłogi. Czas na zmiany. Czym kuszą nas tej wiosny kreatorzy trendów? Jak każdego sezonu – czekają na nas niespodzianki. Będzie barwnie, świeżo i oczywiście zachwycająco.

kosmetyki Pupa:
Autor: Macnetize.com
Źródło: http://www.flickr.com
Na wiosennych wybiegach dominują objętościowe i lekkie fryzury. Ale jak zwiększyć objętość cienkich i delikatnych włosów tak aby się nie sklejały? Ta kwestia nurtuje od lat naukowców w laboratoriach firm fryzjerskich. Właśnie pojawiły się profesjonalne kosmetyki fryzjerskie, które możesz zobaczyć tu – . Są to spraye bez spłukiwania, które na włosach są niewyczuwalne w dotyku, a zapewniają efekt naturalnej objętości – dodatkowo, nie obciążając włosów.

W jasnych włosach czujesz się zbyt mało wyrazista, a ciemne włosy dodają Ci lat? Wypróbuj czerwień (pamiętaj tylko, że tak ciepłe kolory podkreślają na twarzy wszelakie zaczerwienienia).Kiedy chcemy zaszaleć możemy chwycić za barwne kredy do włosów. Ich aplikacja jest prosta. Podkładamy pod wybrane pasmo papierowy ręcznik, przeciągamy kredą i…gotowe. Efekt naszych zapędów fryzjerskich możemy wzmocnić lakierem.

kosmetyki
Autor: Franklin Heijnen
Źródło: http://www.flickr.com

Rewolucja miała miejsce także w makijażu ust. Jeśli narzekasz, że zwykle stosowana przez Ciebie pomadka w sztyfcie daje nienaturalny efekt, i wysusza usta, zaś błyszczyk jest za bardzo transparentny, skuś się na płynne pomadki. Te z najnowszych, wiosennych kolekcji posiadają w składzie olejki roślinne, które zmiękczają i nawilżają usta. Nie tworzą przy tym warstwy, która działa jak lep na rozpuszczone włosy.Jeżeli nasze usta nie są chwilowo w najlepszym stanie powinnyśmy nosić w kosmetyczce balsamy do ust, takie jak na tej stronie. Wygładzą i zregenerują suchy naskórek, a nasz problem odejdzie w zapomnienie. Pielęgnujmy usta, albowiem nawet najdroższa pomadka podkreśla niedoskonałości.

Oczy? Furorę robi kolor chabrowy firmy Pupa, który olśniewająco wygląda z kolorem żółtym i białym. Pokrywamy nimi ruchomą powiekę, zaś w wersji light rysujemy kreski nad górną linią rzęs. Kosmetyki Pupa charakteryzują się niezwykłą jakością oraz eleganckimi i często zabawnymi opakowaniami produktów. Kto raz kupi produkt tej znanej marki, pozostanie jej wierny na zawsze.