Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Po Bożym Narodzeniu zmień swój żywot. Zobacz, co dasz radę dokonać dla siebie i innych! 17 lutego, 2022

Święta to czas dawania podarków i, niestety, czasami także zwracania ich, gdy okazują się nieudane. Szczególnie trudne jest oddawanie do schroniska niechcianych czworonogów, które ktoś postanowił podarować dziecku, bez przemyślenia konsekwencji.

Wybór

Autor: Jaroslaw Popczyk
Źródło: http://www.flickr.com
panów

Autor: SPERA.de Designerschuhe, Taschen und Accessoires
Źródło: http://www.flickr.com
Stąd właśnie w tym czasie ludzie o dobrym sercu powinni zaglądać do schronisk i otwierać swe serduszka i domy dla nowych pupili.
nerka nike

Autor: Gabbiano
Źródło: Gabbiano

Wolno to także potraktować jako doskonałą okazję do odświeżenia swojej odzieży. Do wychodzenia na kilometrowe wycieczki z psem będą potrzebne bez wątpliwości wygodne buty, na przykład buty Air Max. Powinny dobrze mieścić stopę, tak aby nawet bieganie za młodym psiakiem nie zakończyło się nieprzyjemną kontuzją. Dobrze by było, ażeby były przewiewne, bo w końcu godzinne spacery w szybkim tempie umieją być dla organizmu męczące. Można dodatkowo zaszaleć z designem. Dla niewiast można polecić buty Adidas ZX Flux damkie (yessport), oczywiście w odcieniach korelujących do stylu użytkowniczki.
Inną rzeczą są poboczne przybory, które mogą się okazać przydatne. Gdzieś przecież trzeba ukryć klucze od domu, odtwarzacz mp3 bądź woreczki na psie odpady. Nie zawsze pomieści się to wszystko do kieszeni kurtki albo bluzy. Na taką okazję pożądane jest wyekwipować się w plecaczek. Jeszcze poprawniej zadziała nerka Nike, bo we wszystkich przypadkach będzie w pobliżu – nie trzeba jej przecież ściągać, żeby coś z niej wygrzebać.

Jak widać, przygarnięcie psa ze schroniska może mieć działanie również na nasze całościowe samopoczucie oraz naszą aparycję. Sprawimy sobie miłe, modne akcesoria, wzmocnimy zdrowie poprzez spacery, a nade wszystko – zyskamy druha na całe życie. Rekomendujemy spróbować!