Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Paski – uwielbiamy czy nie cierpimy? Wrzesień 24, 2018

Tego sezonu zostałyśmy dosłownie przygniecione paskami. Zobaczyłyśmy paski pionowe, paski poziome, wąskie i szerokie. Multikolor lub w wydaniu klasycznym, jako mix biało – czarny – jak w przypadku sukienki Viola. Miłośniczek tego typu kompletów jest zapewne tyle samo, co przeciwniczek – te twierdzą, że paski pogrubiają i zakłócają proporcje sylwetki.

Nie tak całkiem jest to prawda, powinno się po prostu dopasować paski do swojej figury i właściwie dopasować części pozostałego ubioru. Sukienki w paski fantastycznie spiszą się na sylwetce rodzaju Cegła – bez wyraźnie zaznaczonej talii i biustu. Wszystkie kobiety o drobniutkiej i chłopięcej figurze będą znakomicie wyglądały właśnie w sukienkach tego typu.
Sukienki Andrzejkowe
Autor: Pandzior.pl
Źródło: Pandzior.pl

Sukienka o fasonie szmizjerki sprawdzi się cudownie noszona, na co dzień, pasek w talii zauważalnie podkreśli kształty – taka jest właśnie sukienka Christina.Prócz sukienek w sklepie internetowym Melanż na odnajdziemy też spódnice w paski (sprawdź tu) i tuniki – także w paski. Takim przykładem znakomitej tuniki może być tunika Florentyna. Doskonała na lato, rewelacyjnie reprezentuje się z gładkimi spodniami w kontrastowym kolorze. Gdyż paski na tunice są szerokie nieuniknione jest włożenie wysokich szpilek – dzięki temu zrównoważymy figurę. Przy wzorze tego rodzaju powinniśmy uważać na długość tuniki – nie może być ani za długa – wówczas optycznie skróci nam nogi i zakłóci tym samym proporcje. Nie może być też zanadto krótka – tunika niebywale nas pogrubi. A wszak nie o dodatkowe kilogramy nam się rozchodzi.W tym sezonie letnim znajdziemy także mnóstwo spódnic we wzory, w tym w paski. Takimi przykładami są spódnica Jola i spódnica Eve. Obydwie spódnice w niesamowicie wyglądają z gładkim topemspódnice (klikaj)em na tyle wzorzyste i tym samym wyraziste, że nie potrzebują mocnej oprawy.

Paski są nieodłącznym wzorem tkanin od lat i takim pewnie zostaną. Każdego roku możemy przebierać wśród wzorów i kolorów, w tym pośród printów roślinnych, czy zwierzęcych. Trzeba jednak podkreślić, że trend pasków jest jednym z najmocniej zarysowanych i … uwielbianych!