Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Paski – uwielbiamy czy nie cierpimy? 17 lutego, 2022

Tego sezonu zostałyśmy dosłownie przygniecione paskami. Zobaczyłyśmy paski pionowe, paski poziome, wąskie i szerokie. Multikolor lub w wydaniu klasycznym, jako mix biało – czarny – jak w przypadku sukienki Viola. Miłośniczek tego typu kompletów jest zapewne tyle samo, co przeciwniczek – te twierdzą, że paski pogrubiają i zakłócają proporcje sylwetki.

Nie tak całkiem jest to prawda, powinno się po prostu dopasować paski do swojej figury i właściwie dopasować części pozostałego ubioru. Sukienki w paski fantastycznie spiszą się na sylwetce rodzaju Cegła – bez wyraźnie zaznaczonej talii i biustu. Wszystkie kobiety o drobniutkiej i chłopięcej figurze będą znakomicie wyglądały właśnie w sukienkach tego typu.

Sukienki Andrzejkowe

Autor: Pandzior.pl
Źródło: Pandzior.pl

Sukienka o fasonie szmizjerki sprawdzi się cudownie noszona, na co dzień, pasek w talii zauważalnie podkreśli kształty – taka jest właśnie sukienka Christina.
Prócz sukienek w sklepie internetowym Melanż na odnajdziemy też spódnice w paski i tuniki – także w paski. Takim przykładem znakomitej tuniki może być tunika Florentyna. Doskonała na lato, rewelacyjnie reprezentuje się z gładkimi spodniami w kontrastowym kolorze.

Wykonasz krok do przodu, jeżeli zobaczysz, co posiada rzetelna oferta. Sprawdź, że faktycznie informacje na niej umieszczone są przydatne.

Gdyż paski na tunice są szerokie nieuniknione jest włożenie wysokich szpilek – dzięki temu zrównoważymy figurę. Przy wzorze tego rodzaju powinniśmy uważać na długość tuniki – nie może być ani za długa – wówczas optycznie skróci nam nogi i zakłóci tym samym proporcje. Nie może być też zanadto krótka – tunika niebywale nas pogrubi. A wszak nie o dodatkowe kilogramy nam się rozchodzi.
W tym sezonie letnim znajdziemy także mnóstwo spódnic we wzory, w tym w paski. Takimi przykładami są spódnica Jola i spódnica Eve. Obydwie spódnice w niesamowicie wyglądają z gładkim topem są bowiem na tyle wzorzyste i tym samym wyraziste, że nie potrzebują mocnej oprawy.

Paski są nieodłącznym wzorem tkanin od lat i takim pewnie zostaną. Każdego roku możemy przebierać wśród wzorów i kolorów, w tym pośród printów roślinnych, czy zwierzęcych. Trzeba jednak podkreślić, że trend pasków jest jednym z najmocniej zarysowanych i … uwielbianych!