Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Otwieramy sezon imprez majowych Październik 21, 2018

Mamy początek sezonu grillowego sezon grillowania. Kto tylko ma takową możliwość, stara się w jakiś sposób sobie tę porę planować. Albo my do swego zadbanego ogrodu spraszamy przyjaciół, albo też my zaszczycamy swoją obecnością ciocię czy też wujaszka.

uśmiechnięta kobieta
Autor: Gabriel Porras
Źródło: http://www.flickr.com
Na taką imprezę potrzeba się odpowiednio przygotować. Zapyta ktoś – no jak to w odpowiedni sposób? Kiełbasa, węgiel do grilla, sałatka, być może jakieś piwko i deserek – i już po przygotowaniach. Ależ trudno o większą pomyłkę. Pół biedy jak to my idziemy z wizytą. Chwilka pogrzebania w szafie i z paru bluzek bez rękawów coś wybierzemy. Dokładamy jakiś szykowny dodatek i jesteśmy gotowi!

dziewczyna
Autor: Jonas Birmé
Źródło: http://www.flickr.com

Gorzej, jeżeli jesteśmy zapraszającymi. Wówczas zadań jest więcej. Należy w takim układzie przemyśleć jakiego rodzaju będzie nasze spotkanie – czy będzie w stylu imieninowym zatem trochę więcej poważnym, czy też poszalejemy i nasze sobotnie popołudnie ze znajomymi będzie zwariowanym popołudniem z rozstawionymi leżakami.

Kiedy już ustalimy styl naszego przyjęcia, pora na dobór stosownego ubioru. Nie musi być to zaraz coś nowiutkiego. Na spotkaniu z rodziną powinniśmy utrzymać balans. Dobrze jednak dopasować strój do spotkania. Jeśli w naszym ogródku decydujemy się na ekskluzywne przyjęcie z dobrymi winami i kuchnią dobrze jest włożyć jakąś bluzkę elegancką oraz kostium. Natomiast kiedy zdecydujemy się na troszkę „robotnicze” szaszłyczki starczy zwykła bluzka (Sprawdź) na ramiączkach (tu znacznie więcej: fantastyczna bluzka na ramiączkach). Wszystkie te ustalenia dadzą nam komfort oraz świetną zabawę w podczas majowych imprez ogrodowych.

Kolejnym bardzo ważnym wiosennym zdarzeniem związanym z V miesiącem roku są komunie. Wiadomo, iż trzeba się odpowiednio przygotować na tą ważną uroczystość, a ponieważ komunie mają miejsce w dość ciepłym maju, wiadomą rzeczą jest iż w którymś momencie przyjęcia komunijnego marynarki panów i kostiumy pań okażą zbędne, więc kluczową sprawą jest ładna bluzka koszulowa (przykłady tu: bardzo elegancka bluzka).I z tak wyekwipowaną garderobą sezon majówek możemy rozpocząć.