Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Obuwie – zasady wyboru dobrego buta. Wrzesień 7, 2018

Teraz obuwie jest nieodłącznym elementem codziennego stroju, niezależnie od tego, czy jesteśmy na urlopie, w pracy, idziemy na spotkanie w interesach czy na wieczorowe przyjęcie. W połączeniu z obszerną ofertą sklepów sprzedających buty na każdą okazje, bardzo prosto zgubić się w tym, jaka rzecz do czego pasuje i w jaki sposób dobrać dobre buty do naszego stroju. Trendy mody zmieniają się niezwykle szybko, więc jak bez pomocy stylistki nie popełnić faux pas w towarzystwie? Możemy na przykład wykorzystać kilka rad zawartych w tym artykule.

buty ziomowe
Autor: VIVOBAREFOOT
Źródło: http://www.flickr.com

1. – Na jaką okazję?Okazja na którą kompletujemy nasz strój jest najważniejsza, to ona między bogiem a prawdą dyktuje nam styl i poziom odświętności stroju. Buty podlegają tym samym zasadom, jak pozostały elementy ubrania – nie założymy przecież sandałów do kościoła , czy eleganckich butów do szortów. Stosujmy się więc kilku zasad:- zrezygnujmy z obuwia sportowego na okazjach uznanych za oficjalne,- zakładajmy tylko obuwie „luźne” do krótkich spodenek,- do strojów odświętnych pasują jedynie buty eleganckie – strój na „luźnego żaka” w marynarce i trampkach jest odrażający.

A gdzie buty kupować?Jeśli mamy już określoną okazję i styl naszego stroju, ważnym elementem będzie wybór sklepu. Marki butów różnią się między sobą jakością wykonania obuwia, a co za tym idzie – także ceną. Są na rynku jednak marki sprzedające w niewygórowanych cenach porządne jakościowo buty męskie jest tutaj bardzo dobrym przykładem. Produkowane przez nich buty są solidne i szykowne. W końcu statystyki mówią same za siebie: w branży obuwniczej bardzo trudno o godny polecenia sklep natomiast, zawdzięczając to swej nieskazitelnej obsłudze klienta uzyskał miliony fanów, w całej Europie.

Problem z modelem butaPamiętajmy, żeby dobrze zastanowić się przed zakupem interesującego nas modelu butów, które nie pasują na wszystkie okazje – np. czółenka na platformie przykładowo daje możliwość zamiany nieznoszonego obuwia, jednak pozostałe przedsiębiorstwa nie zawsze w taki sposób dbają o konsumenta, dobrze jest więc zastanowić się dwa razy przed dokonaniem ostatecznego wyboru.

Categories: Odzież XXL