Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Obuwie sportowe – zarówno do uprawiania sportu, a także do bycia modnym 15 lutego, 2022

Dni, gdy adidasy utożsamiane były ze sportowym, raczej atrakcyjnym obuwiem minęły raz na zawsze. Dzisiaj większość adidasów nie tylko atrakcyjnie wygląda, ale również posiada konkretne i innowacyjne rozwiązania, dzięki którym są one odpowiednie zarówno do noszenia w codziennych stylizacjach, jak i do uprawiania sportu. Ten artykuł przedstawia krótki opis modeli adidasów, które w ostatnich miesiącach są niezmiernie popularne.

1. Buty nike free 5.0.

Skoro spojrzałeś na umieszczone w tym serwisie artykuły, to oprócz tego zerknij na opracowanie (https://www.elian.eu/pl/wloczki-przedza-dziewiarska-do-dziania-recznego), które również prawdopodobnie przypadnie Ci do gustu.

W przypadku obuwia firmy Nike, warto wiedzieć co dokładnie symbolizuje liczba umieszczona przy nazwie (Sneaker Studio). Jest to informacja na temat stopnia amortyzacji według własnej skali tej firmy. Skala ta opiera się na następującym założeniu: liczba dziesięć na tej skali odpowiada stopniu amortyzacji, jaki posiada standardowe obuwie przeznaczone do biegania. Liczba 0 na tej skali

buty sportowe

Autor: martakat83
Źródło: http://www.flickr.com

symbolizuje amortyzację, którą „daje goła stopa. Analogicznie, cyfra 5 stojącą w nazwie oznacza, iż obuwie te posiada „połowiczną” amortyzację. Buty te będą odpowiednie podczas biegania dla wszystkich tych, którzy są zainteresowani by biegać w odrobinę bardziej naturalny sposób. Naturalny w tym sensie, że chcieliby „poczuć” stopą to, że biegną; to, po jakim rodzaju podłoża itp. Nie da się tego poczuć w standardowym obuwiu biegowym, które posiada wyższą skalę amortyzacji .

2. Inną serią obuwia, często rozpoznawalną na podstawie swojego wyglądu, są tak zwane air maxy. Są one znane z wbudowanej poduszki powietrznej, którą firma Nike stworzyła ponad 40 lat temu! Poduszka powietrzna jest nie tylko dostrzegalna w budowie buta, ale można ją również rzeczywiście poczuć nosząc buty z tej serii. Sama seria jest stosunkowo rozbudowana i obecnie posiada wiele różnych modeli.

Wymienić tu można m.in. cieszące się ogromną popularnością buty nike air max 1 (buty nike air max 1), czy też nike air max command, wyróżniające się tym, że poduszka powietrzna nie jest wstawiona tylko pod piętą, ale na całej powierzchni podeszwy buta.

3. Buty adidas la trainer wyróżniają się oryginalnym i bardzo modnym wyglądem (oferta na buty adidas la trainer). Wzorowany jest on na butach, jakie nosili sportowcy podczas Igrzysk Olimpijskich w tysiąc dziewięćset osiemdziesiątym czwartym roku. Buty te, dzięki oryginalnemu wyglądowi, wiele osób nosi zarówno „na co dzień” – szczególnie osoby lubiące wygodę i komfort. Buty te można również z powodzeniem stosować podczas uprawiania sportu – dzięki trzem korkom na pięcie, dopasowują się one do najbardziej odpowiedniego w danej chwili poziomu amortyzacji.