Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Nowe trendy w modzie kobiecej Wrzesień 7, 2018

Orsay to sieć butików z damską odzieżą, które zdobyły nasz rynek już kilka lat temu. Firma proponuje stroje szykowne, lecz jednocześnie komfortowe i co najważniejsze w nie wysokich cenach. Niedawno do 620 sklepów w całej Polsce, jakie ma ta firma weszła kolekcja zimowa. Wielką popularnością cieszą się najbardziej kurtki Orsay zarówno te standardowe jak i bardziej oryginalne. Oczywiste jest, że każde z nich są ciepłe a tym samym odpowiednie na zimowe chłody.

Porządki w szafie
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Wszystkie kobiety które chcą ubrać się zgodnie z nowymi trendami z niecierpliwością oczekują już nowej konfekcji. Po nowym roku z pewnością zachwyci nas Orsay kolekcja 2103, dzięki której każda poczuje się atrakcyjnie oraz nowocześnie. Ta firma – okazje na catering firmowy wrocław więcej na stronie – z 37- letnią już tradycją zaserwuje z pewnością przebojowe sukienki Orsay, które jak zawsze będą powabne, ale też szykowne oraz eleganckie. Dla kobiet, które sukienek nie noszą a preferują wygodny styl bycia proponowane są spodnie damskie Orsay. Te zawsze są wyśmienicie skrojone.

Moda jaką proponuje Orsay dedykowana jest przede wszystkim dla kobiet atrakcyjnych, chcących wyrażać siebie przez strój. W sklepach oczekuje na nie przyjazna obsługa oraz dobrze wyeksponowane stroje. Orsay zwykle pokazuje się na łamach różnych publikacji, pokazuje też najnowsze kolekcje na pokazach mody. Ich proste wzornictwo ale też kroje zdobyły szacunek nie tylko polek, ale kobiet w całej Europie. Należy powiedzieć, iż pierwsze sklepy otwarto w Niemczech. Następne prędko pojawiły się w Austrii, Czechach i na Węgrzech. Po pewnym czasie sukcesywnie firma zdobywała całą Europę, by zostać jednym z przodowników damskich ubrań.

pokaz mody
Autor: Kampus STDI
Źródło: http://www.flickr.com

Aktualnie Orsay kolekcja 2013 jest jedną z najbardziej oczekiwanych. Kolekcje zwykle czymś zadziwiają, jednak trzymają się niezmiennej konwencji. Sukienki Orsay nadal są szykowne, ale jednocześnie dziewczęce. Tak jest również z innymi częściami garderoby, jakie oferuje ta sieć sklepów. W byłej kolekcji dominowały pastele, a stroje miały uwidaczniać kobiece kształty. Ciekawe, co Orsay zaserwuje nam tym razem. To zobaczymy już z początkiem następnego roku, wtedy będzie już w sklepach.