Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Nowa szykowna kolekcja płaszczy od H&M już w sprzedaży na terenie całej kraju. 8 marca, 2022

kurtki i płaszcze

Autor: Agata Wojtkiewicz
Źródło: Agata Wojtkiewicz
Sklep H&M jest jednym z najczęściej spotykanych sklepów o charakterze sieciowym w większych miastach. Oferta tej sieci zawiera zarówno ubrania, jak i akcesoria, a także różnego typu dodatki dla kobiet, mężczyzn i najmłodszych. Oferta na każdą partię odzieży jest bardzo bogata i szeroka. Na przykład okrycia wierzchnie dla dzieci podzielone są według wzrostu i płci dziecka. Dla dziewczynek można kupić kurtki i płaszczyki w bardzo wielu kolorach, dobrane do wzrostu i wieku. Oferta na wiosnę obejmuje kilka rodzajów takich okryć. Oferowane są także kurtki (http://www.mengarnitury.pl/pl/page/7/kolekcja/?category_id=18) z dżinsu w rozmaitych rozmiarach. W kolekcji dla chłopców poza kurtkami materiałowymi i dżinsowymi dostępne są także bezrękawniki i marynarki. W kolekcji wiosennej dostępny jest spory wybór różnego typu kurtek.

Kurtki i płaszcze damskie

Zimowe kurtki H&M dla kobiet oferowane są w niezwykle szerokim wyborze. Są to okrycia krótkie i dłuższe. Część z nich to kurtki ocieplane i pikowane. Najczęściej spotykanym akcentem jest pasek do ściągania kurtki lub płaszcza w pasie. W mijającym sezonie takie rozwiązanie było niezwykle często spotykane. Wśród takich kurtek przeważają takie barwy jak czerń i brązowy. Często występującym dodatkiem są futrzane kołnierze i obramowania kapturów. Poza typowymi kurtkami na bardzo niskie temperatury występują również okrycia lżejsze, wykonane z rozmaitych materiałów. Są one dostępne w wielu rozmaitych wersjach kolorystycznych. Kolekcja wiosenna natomiast przewiduje okrycia lżejsze i w większości krótkie. Często preferowane są krótkie kurtki skórzane z suwakiem z boku, wykonane na wzór tak zwanych ramonesek. Dostępne są również okrycia z dżinsu. Okrycia tego typu.

Okrycia wierzchnie męskie

W ofercie męskiej sklep H&M posiada kilka typów kurtek na różne sezony. Na zimę są to bardzo ciepłe kurtki puchowe, chroniące nawet przed bardzo niskimi temperaturami mrozem. Można także spotkać bardziej eleganckie płaszcze dla panów z materiału, głównie czarne. Na cieplejsze dni sklep posiada okrycia wierzchnie o kroju sportowym, zapinane na guziki. Występują one w wielu różnych kolorach. Są to tak zwane kurtki koszulowe, będące w rzeczywistości okryciem wierzchnim, ale mające cechy koszuli. Oferta na wiosnę na tę chwilę oferuje niewiele kurtek dla panów.

Źródło: