Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Niezwykłe cechy wyrobów ze skóry. Maj 22, 2020

Wyroby skórzane cieszą się dużą popularnością od setek lat. Uzyskiwane z powłok ciała gospodarskich i dzikich zwierząt, wykorzystuje się je do wyrobów kurtek, portfeli, pasków, rękawic, foteli samochodowych, oraz w technice oraz sztuce i dekoratorstwie. Skóra jest materiałem bardzo plastycznym i delikatnym, a jednocześnie jest wytrzymała i odporna. Bardzo znaną galanterię produkuje firma Wittchen, a sklep wittchen darzony jest przez konsumentów ogromnym uznaniem i popularnością wśród fanów wyrobów ze skóry.
kurtki i płaszcze
Autor: Agata Wojtkiewicz
Źródło: Agata Wojtkiewicz

Kilka słów o produktach Wittchen.

O unikatowych właściwościach produktów firmy Wittchen konsumenci a zwłaszcza Panie wiedzą od ponad dziesięciu lat. Firma ta założona została 13 lat temu dzięki Jędrzejowi Wittchenowi, który, razem z producentami wschodnimi sprowadził na rynek startową linię galanterii skórzanej Italy. Od przeszło dwudziestu lat spółka wyprodukowała i wypuściła setki linii darzonychniezwykłą renomą i popularnością, a ze spółki z ograniczoną odpowiedzialnością stała się spółką S.A.

Co oferuje Marka Wittchen?

Pomimo tego, że każdego roku zmieniają się style w modzie, pewne artykuły są ponadczasowe oraz pozostają zawsze modne. Takim przykładem płaszcze wittchen . Idealne deszczowe dni, uchronią nas od chłodu i deszczu. Oprócz komfortu noszenia są przede wszystkim dokładnie wykonane, a najlepsza jakość skór cielęcych powoduje, że kurtki te będą dobrą inwestycją na na następne lata. Na coraz mroźniejsze polskie zimy polecamy torebki wittchen , spośród zróżnicowanych stylów, krojów i kolorów na pewno każda z Pan odnajdzie coś dla siebie.

kurtki i płaszcze
Autor: Agata Wojtkiewicz
Źródło: Agata Wojtkiewicz

Elementy ze skóry są ponadczasowe, sprawę z tego zdaje sobie każdy, kto posiada w swojej garderobie chociaż jeden skórzany element garderoby, taki jak kurtkę czy płaszcz z wysokiej jakości skóry. Nie musimy się martwić tym co jest modne i sezonowymi trendami a przyjemność noszenia jest nieporównywalny z żadnym innym materiałem. Dodatki i odzież ze skóry dopasowuje się do właściciela niczym druga skóra i powoduje, że płaszcz czy kurtka nie jest zwyczajną rzeczą. Galanteria wykonana ze skóry np. portmonetki czy paski z pewnością będą doskonałym i ponadczasowym prezentem.

Źródło: domodi