Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Czasem ciężko się dogadać. Tak możemy zdefiniować relacje damsko-męskie. Dlaczego tak właściwie jest? 5 marca, 2022

Mężczyźni są z planety Mars, kobiety z planety Wenus, tę jakże jasną myślą można podsumować wspólne relacje między płcią męską i damską. Nie jest ważne, w ilu kwestiach się zgadzamy, a w ilu nie możemy dojść do zgody, zawsze pozostaje jakaś kość niezgody, która zmusza do takiego a nie innego myślenia. Skoro tak trudno nam się dogadać to musimy być z dwóch różnych światów.

duży wybór

Autor: pewex
Źródło: http://pewex.pl/
Przykładów na to jest mnóstwo. Mężczyzna nigdy przykładowo nie zrozumie uwielbienia kobiety do chodzenia po sklepach. Co widzi zwykły mężczyzna? Calutką szafę ubrań, gdzie pełno ciuchów jak bluzy długie damskie, w naszej ofercie. Codziennie inny zestaw, ale w pojęciu kobiety to za mało, to nic w porównaniu do tego, co musi mieć. Z drugiej strony, kobieta, która wraca uradowana z zakupów prezentuje swoje zdobycze swojemu mężowi.

Kupiła w końcu tą piękną sukienkę, jaką pragnęła zdobyć od dawna, jednocześnie inna była nie w takiej cenie, jakiej sobie życzyła, ale rozważy jej kupno. Miast tego postanowiła zainwestować w perfumy, takie jak wody perfumowane damskie. Niby przytakujesz, każde jej słowo jest dla ciebie zrozumiałe, lecz to tylko złudzenie, bo ciągle zastanawiasz się, po co jej te nowe sukienki? I te perfumy? Oczywiście, pragniesz, ażeby ładnie wyglądała, ale posiada już tyle tych fatałaszków, że aż głowa boli. Okoliczność w drugą stronę. Ona nie jest zdolna zrozumieć twojej fascynacji piłką nożną. Oczywiście, dla niej to kilkunastu podnieconych gości skupiło się w jednym miejscu, ażeby polatać za szmacianką. Normalnie, nie do zrozumienia, a co najgorsze ci goście zachowują się jak niekulturalne gbury z jakiejś podrzędnej knajpy.

Klną na siebie, atakują, kopią się po nogach tak, jak gdyby chcieli się nawzajem pozabijać, normalna głupota. Ciebie wkurza to, że nie możesz ją namówić, żeby wybrała się na mecz z tobą. Kiedyś byliście, ale w przerwie powiedziała, że wychodzi, bo od dopingu ją głowa bolała. Od tego czasu ma traumę i mówi, że na żaden mecz z tobą się nie wybiera. pozostają ci przyjaciele i imprezy pomeczowe, których także oczywiście nie toleruje. A rano, kiedy wstajesz po takiej zabawie ona już jest po zakupach, prezentuje nowe kreacje jakby tobie na złość. No i jak tu się po rozumieć.