Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Nieduży drobiazg jako sposób na należyte stosunki z małżonkiem 4 marca, 2022

Dorosły dżentelmen musi znać się na winie i na biżuterii. Tak mawiał mój dziadunio. Oczywiście była to uwaga żartobliwa, ale coś w tym jest, no ale jest to zadanie kawalera. Na czym natomiast powinien się znać mąż jeżeli zależy mu na tym by jego związek był szczęśliwym? Oczywiście powinien znać dobrze swą połowicę. Proces to przyznajmy od razu nie prosty, ale cóż to dla mężczyzny, starczy odrobina wytrwałości, uwagi i gotowe.

Kobieta w bieliźnie

Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com
W zasadzie cały ten proces można by sprowadzić do prostego stwierdzenia, i to niezależnie od płci: „człowiek uwielbia kiedy się go docenia”. Banalne, nawet bardzo.

Jeśli użyta w tym artykule narracja do Ciebie przemówiła, to zobacz tu podobne porady – one dotyczą pokrewnej tematyki.

Jednak jak wiemy – w czort tkwi w detalach – dla jednych uznaniem będzie uśmiech oraz kawa zrobiona rankiem po śniadaniu, inni ażeby poczuć się docenionym muszą dostać kosztowny podarunek. Najważniejsze w sprawianiu radości drugiemu człowiekowi będzie wyczucie. Raczej nie wskazane jest zakupić dla współmałżonki z okazji rocznicy przyrzeczenia zestawu narzędzi – w wyższym stopniu właściwym choć intymnym prezentem może być jakaś gustowna bielizna – nie zawsze, zmysłowa, po prostu komplet o którym wiemy że w odmiennych warunkach nasza połowica by sobie go nie nabyła.

W jaki sposób to jednak uczynić tak żeby nasza połowica się nie domyśliła? Rzecz jasna w tej kwestii pomóc może nam net, wystarczy bowiem (gdy nasza lepsza połowa wybierze się do fryzjera, włączyć komputer po czym wpisać w przeglądarkę hasło: bielizna sklep internetowy. Znajdziemy niechybnie właściwy dla naszych potrzeb market. Zrazu asortyment może nas trochę zdeprymować, albowiem wchodzimy w nieznany nam świat, w którym królują pończochy samonośne albo bardotki – nic to jednak, w końcu jednakże trafimy na to co będzie dla naszej połowicy najodpowiedniejsze – zobacz. Możemy mieć pewien kłopot z dobraniem poprawnego rozmiaru. Jest i na to metoda – wystarczy dyskretnie odpisać z posiadanych już rzeczy właściwe znaki i gotowe.

Teraz starczy tylko ukończyć transakcję i oczekiwać gońca czy listonosza.Gdyby jednakże przydarzyła nam się wpadka z niewłaściwym rozmiarem albo odcieniem, możemy artykuł w ciągu 14 dni odesłać do sprzedawcy a on zwróci nam pieniądze czy wymieni produkt na inny.