Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Niecodzienne zabiegi upiększające 23 lutego, 2022

Kobiety słyną z tego, że potrafią cierpieć, jeżeli w zamian będą jeszcze piękniejsze. Trudne zabiegi, smarowidła z odchodami – to jeszcze nic. Depilacja gorącym woskiem to dla kobiety zwyczajny zabieg. Mało tego – dzisiaj oddajemy się nowym krzywdom i to laser ipl prowadzi do tego, że jesteśmy gładkie.

Depilacja laserowa nóg

Autor: Elite
Źródło: Elite

Mężczyzna czuje lęk przed tym tak samo, jak frezarki do pedicure – także dlatego, że nazwa kojarzy się mimowolnie z urządzeniem należącego do frezera. Niżej kilka niecodziennych upiększających zabiegów.

Odchudzające siankoWe włoskim SPA można sprawdzić innowacyjną metodę walki z cellulitem. Walcząca opatulona jest bardzo dokładnie w wilgotną słomę i tak odziana leży w wannie z wodą o temperaturze 80 stopni. To sposób na to, żeby się należycie ogrzać, co sprawi, że tkanka tłuszczowa ruszy do spalania.

Nietypowy masaż masaż leczniczy katowiceWiadomo, że istnieje masaż za pomocą gorących kamieni, ale istnieją też bardziej skomplikowane formy relaksu. W Izraelu, za około 80 dolarów, wymasują… węże. Kilka gadów najróżniejszych gatunków spaceruje jak gdyby nigdy nic po ciele pacjenta. Każdy ma swój sposób masażu i działa na inne części ciała.

Nakarm rybkiPo co fotel do pedicure skoro każdy może zaszczycić stopami rybki. Podobno to nie są piranie, na pewno dobrze pożerają naskórek, zwracając właścicielowi całą i gładką stopę. To naprawdę dobrze znana metoda pedicure, ale wydaje się dosyć nie do kończa typowa.

Bycza maseczkaZupełnie nie w nieznanym zakątku, ale w sercu Londynu, jako specjalna odżywka na włosach może pojawić się nasienie byka. W tej sytuacji chyba lepiej nie wiedzieć, po czym włosy są wyjątkowo gładkie i zdrowe.

.Młodość prosto od wężaLudzie zatrudnieni wśród węży w Ameryce Południowej, mogą pochwalić się szczególnie ładnymi dłońmi. Nie pomaga im w tym typowa odwiedziny u kosmetyczki, niepotrzebna jest im także lampa do manicure. Na młodość ich rąk tak dobrze wpływają wężowe odchody. Może to nie brzmieć interesująco, więc warto trzymać się ulubionego kremu do rąk.