Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Najsilniejsza marka europejskiego streetwearu – Mass Dnm 4 kwietnia, 2022

Skejci. Subkultura młodzieżowa, coraz bardziej popularna wśród młodych ludzi. Osoby pokojowo nastawione do otaczającego ich świata, dla których najważniejsza jest dobra zabawa a także perfekcyjne wykonanie coraz bardziej widowiskowych i trudniejszych akrobacji.

skejt

Autor: Lord Jim
Źródło: http://www.flickr.com

Nie tylko na deskorolce, również na rowerze, rolkach czy snowboardzie.

Zaintrygował Cię prezentowany artykuł? Jeśli tak, to użyj linku (https://crossjeans.pl/on/jeans/relaxed), żeby przeczytać więcej zbliżonych informacji. Bez wahania kliknij więc tutaj!

Spotykają się na placach, lub specjalnie dla nich wybudowanych skateparkach, gdzie mogą szkolić technikę długie godziny. Nie są agresywni, ale bywa, że ich ekstremalne zabawy nie są przychylnie przyjmowane przez widzów obserwujących ich poczynania. W związku z tym co chwila są wyrzucani z miejsc na których ćwiczą. Jak wygląda skejt? Podobnie jak wielu innych młodych ludzi, a istotą ich wyglądu jest przekazanie pewnej idei – pozytywnego stosunku do życia. Jeszcze niedawno bazą były luźne spodnie, z opuszczonym krokiem. Teraz, niekoniecznie, albowiem wąskie rurki, które zawładnęły światem mody dostały się nawet na teren skateparku.

hip hop

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli poszukujemy ubrań w stylu hip-hopowym powinniśmy zainteresować się rodzimą firmą Mass Denim. Jej produkty utrzymane są w miejskim i hip-hopowym stylu. Produkty Mass to połączenie jakości i unikalnego designu. W krótkim czasie Mass stał się jedną z wiodących marek na rynku. Koszulki Mass to najbardziej rozpoznawalny produkt firmy (nasza oferta). Ich oryginalne wzornictwo w połączeniu z doskonałą jakością dzianin sprawiają, iż T-shirt jest nie tylko częścią garderoby, ale idealnie wyraża nasz styl. Od samego początku marka zapraszała do współpracy wielu artystów ze sceny hip-hopu. To powoduje, że Mass Dnm wciąż zdobywa nowych klientów.Jedyne o co można mieć pretensje do tej subkultury to ich „nadmierne zamiłowanie” do sztuki. A sztuką tą jest graffiti. o ile by tylko powstało więcej miejsc, w których grafficiarze mieliby możliwość pokazania swoich dzieł, świat byłby o wiele piękniejszy. Na szczęście istnieją także specjalnie wytypowane miejsca, w których możemy zobaczyć prawdziwe dzieła sztuki. Warto więc przyjrzeć się tej subkulturze, aby przekonać się, że koncentruje ona w swoich kręgach ludzi dobrych, życzliwych i spełniających swe pasje. Nie kierujmy się stereotypami, pozwólmy młodym ludziom wyrażać siebie, choćby na koszulce.