Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Najczęściej stosowane przez panów techniki golenia, jak znaleźć dobry zestaw do golenia przy pomocy brzytwy 1 października, 2022

Panowie od dawna walczą z brodami, natura z jakiegoś powodu podarowała im tam włosy, a ci z ogromną determinacją robią wszystko, żeby je wyeliminować. Przez wieki wzór eleganckiego pana wielokrotnie się zmieniał, dziś raczej jest przyjęte, żeby brody nie posiadać, co najwyżej jest tolerowany nieduży, kilkudniowy zarost. Z akcesoriów do golenia, maszynek i kosmetyków zrobiono światowy przemysł wyceniany na wiele miliardów euro, bo przecież codzienne golenie wymaga zakupu tych wszystkich przedmiotów.

kosmetykido golenia

Autor: András Bögöly
Źródło: http://www.flickr.com
Dziś najczęściej mężczyźni korzystają z różnego rodzaju maszynek, z kilkoma ostrzami, które całkiem dobrze sobie radzą z każdym zarostem. Spore wzięcie mają także golarki na prąd, nie wymagają one żadnych żeli i pianek, ale wielu mężczyznom nie do końca podchodzi taka metoda.

Zaciekawił Cię taki post? To super, ale kliknij ten odnośnik, gdyż oprócz tego mamy też inny podobny artykuł, który warto zobaczyć także (https://sklep.acana.com.pl/23-sucha-karma-dla-kota).

No i rzecz jasna można spróbować golenia najstarszym sposobem, czyli przy pomocy świetnie naostrzonej brzytwy, jaka bardzo dobrze da sobie radę ze wszystkimi włoskami, ale przy jakimś drgnięciu ręki może także zrobić krzywdę.

Powszechnie się uważa, że dziś używanie brzytwy to zajęcie dla naprawdę twardzieli i jest w tym dużo racji. Tak czy inaczej każdy amator tej metody zaopatrzyć się powinien w odpowiedni zestaw akcesoriów, i to wysokiej jakości, bo tylko takie gwarantują komfort i bezpieczeństwo golenia. Niewątpliwie do najwyżej ligi zaliczane są brzytwy taylor of bond street, wykonane z najlepszych gatunków stali i wspaniale ozdobione mogą służyć przez wiele lat właścicielowi. Więcej na .

Do zmiękczenia zarostu może się przydać porządna pianka, a tu lepszej nie będzie, niż produkty firmy truefitt&hill, kosmetyki tego producenta zrobione są na bazie całkowicie naturalnych składników i gwarantują bardzo dobrą ochronę dla skóry twarzy. Skórę trzeba także pielęgnować po zakończeniu golenia, warto wówczas użyć jakiegoś dobrego kremu który nawilży i złagodzi podrażnienia. Z kolei tutaj można polecić kosmetyki old bond street , one także mają świetną jakość i bardzo dobrze dają sobie radę na twarzach wymagających panów.
Kategorie: Akcesoria