Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Najchętniej używane kosmetyki od wielu lat są stosowane głównie przez kobiety Wrzesień 7, 2018

Artykuły pielęgnacyjne w dziedzinie skóry, to zdecydowanie niezbędna sprawa. Niewątpliwie w kosmetyczce trzydziestolatki znajdą się także kosmetyki kolorowe, niepozorne kosmetyki do opalania takie jak pomadka ochronna z filtrem, maski, pudry, bazy, podkłady. Pamiętajmy o tym, że zacząć jednak powinno się od środka. Z pominięciem pielęgnacji – kamuflaż może być skuteczny.

kobieta w makijażu
Autor: Aurora CuaCua
Źródło: http://www.flickr.com
Tkanki kolagenowe skóry z wiekiem utracą swoją elastyczność tworząc zmarszczki mimiczne. Kiedy weźmiemy pod uwagę także niesprzyjające warunki środowiskowe życia w mieście, oczywiste jest, że utrzymanie młodzieńczego wyglądu skóry wymaga pomocy. Porządny krem przeciwzmarszczkowy lub serum będą umiały sobie z tym w łatwy sposób poradzić – jak też z odżywieniem i nawilżaniem skóry.

Zbyt wiele obowiązków zarówno w czasie pracy jak i w domu, skutkuje chronicznym przemęczeniem. Najbardziej widać to w okolicach oka. Krem pod oczy jest w takiej sprawie wybawieniem. Pomaga niwelować efekt podkrążonych oczu, a także chłodzi delikatną skórę powiek. krem pod oczy nie musi być drogi, dostępne w aptekach rodzaje – na przykład na bazie świetlika, także dają bardzo dobre rezultaty. Natomiast kiedy chcemy doraźnie zamaskować zmęczenie, rozświetlające cienie do powiek z pewnością się przydadzą.

Po długim i męczącym dniu polecane jest również pomyśleć o relaksującej kąpieli. Najlepszym rozwiązaniem jest napełnienie wanny gorącą wodę, dodanie do niej płynu do kąpieli, soli albo specjalnych kuleczek. I zanurzyć się w pianie na pół godziny. A co jeżeli nie mamy niestety czasu? Kupmy sobie żel pod prysznic (Żele pod prysznic Puma od Ceneo) o fajnym zapachu. Później, niezależnie czy była to kąpiel czy tylko prysznic, skorzystajmy z dobrego mleczka do ciała.