Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Myślisz nad prezentem dla mężczyzny? Perfumy to znakomity wybór Listopad 30, 2020

Przy okazji świąt lub urodzin naszego taty, brata albo męża, za każdym razem zastanawiamy się, co mu tym razem podarować. Nie chcielibyśmy wręczać kolejnego krawata, kubka czy zabawnej koszulki, ponieważ to nieoryginalne upominki, których nie możesz znowu podarować bardzo bliskiej ci osobie. Poszukujesz czegoś nadzwyczajnego, a tym niezwykłym upominkiem mogą być perfumy. Jeżeli do tej pory bałaś się dobierać zapach dla kogoś innego aniżeli dla siebie, powinnaś pozbyć się tych lęków, gdyż to wcale nie tak ciężkie zadanie, jak sądziłaś.

perfumy
Autor: Subratasw
Źródło: http://www.flickr.com
Przed wybraniem się na zakupy warto jest poznać kilka ważnych informacji na temat perfum. Po pierwsze zapachy podzielone są na kilka grup. Pierwszy typ to zapachy owocowe, które dodają sił i są niebywale pozytywne. Możesz je poczuć w Paco Rabanne One Milion 100 ml. Aromat mandarynki miesza się tutaj z ostrymi przyprawami, co daje naprawdę niespodziewany i niezwykle zalotny zapach.

Następna grupa to zapachy kwiatowe, jakie w perfumach męskich nie występują za często, jednak można je spotkać. Dużo powszechniejsze są zapachy orientalne – trwałe, a jednocześnie dość ciężkie, więc nie nadają się na wszystkie okazje. Zapachy drzewne zaś są bardzo ciepłe, a jednym z najczęstszych jest aromat drzewa sandałowego. Trzeba pamiętać o świeżych zielonych zapachach, zawierających przyjemne wonie roślin – kliknij. Gdy już zapoznałeś się z rodzajami zapachów, musisz wiedzieć o podstawowej zasadzie – perfumy dla panów muszą być delikatne, a zarazem

perfumy
Autor: Paul Blake Howard
Źródło: http://www.flickr.com

ciekawe, dlatego powąchaj choć parę propozycji, by zdecydować się na zapach, jaki najbardziej będzie ci się podobać.

Warto też postawić na perfumy o podobnej kompozycji zapachowej do kosmetyków, które stosuje co dzień, gdyż ich woń powinna współgrać z wodą perfumowaną, a nie odróżniać się od niej. Jeżeli wobec tego poszukujesz wyjątkowych perfum dla swojego mężczyzny, idź do perfumerii i zdecyduj się na zapach, który cię uwiedzie.

Chcesz poznać inny punkt widzenia na rozpatrywany w tym materiale temat? Kliknij więc tutaj i przeczytaj więcej szczegółów na stronie (https://swiatcukiernika.pl/182-artykuly-spozywcze).

Szczególnie warty uwagi jest na przykład Comme Des Garcons, obok którego żadna kobieta nie przejdzie bez zainteresowania. Nie bój się, iż nie trafisz w upodobania bliskiego ci mężczyzny, ponieważ każdy zapach ma coś w sobie i zawsze na jakąś okazję będzie można go zastosować, choćby na sobotnią imprezę ze znajomymi lub wspólną kolację.

Categories: Akcesoria