Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Moda w internecie. Jak sobie radzą blogerki modowe? Patrząc na ich sytuację zdaje się, iż całkiem dobrze Wrzesień 7, 2018

Co mówi przeciętny mężczyzna o modzie? Zdaje się, że raczej nie za dużo, nie jest to przecież jego domena. Są kolesie, którzy się tym interesują, lecz zjawisko to jest bardzo rzadkie.

moda
Autor: Pretty One
Częściej przeciętna kobieta potrafi wznieść się na wyżyny swojego smaku, by zaoferować coś niezwyczajnego, coś co sprawdzi się świetnie nawet na pokazach mody, wystarczy zresztą udać się na rynek dużego miasta i poobserwować, jaka wyobraźnię mają przedstawicielki płci pięknej – sklep z najnowszymi sukienkami.

Od razu trzeba przyznać, że wiele fajnych ubiorów pochodzi z kolorowych magazynów i modowych stron internetowych, gdzie dziewczyny i kobiety pokazują swoje kreacje. To trend, tak samo, jak kulinarne blogi, w którym rządzi pewien styl bycia, do jakiego warto dążyć. Świetnym przykładem takiej modowej blogerki jest na przykład Kasia Tusk, która nie dość, że jest córką premiera, oprócz tego pisze blog, który codziennie czytają tysiące osób.

moda damska
Autor: PerhapsMe.com
Źródło: PerhapsMe.com

Pokazuje się ona tam, jako kobieta, która wie dużo o trendach modowych. Prezentuje bluzki damskie, spodnie, nakrycia na głowę czy kurtki – . Wszystko to fajnie zaaranżowane i przedstawione. Sama Kasia Tusk twierdzi, że w pojedynkę to wszystko organizuje, lecz trudno uwierzyć w to.

Jest to przecież możliwe, ale każdy kto prowadzi bloga wie, że prowadzenie go nie jest takie łatwe i czasami potrzeba pomocy z zewnątrz (żeby na przykład ktoś zrobił genialne zdjęcia). Kasia Tusk to przykład bardzo dobrze znany, więc dlatego o niej wspominam, jednakże w dzisiejszych czasach wiele osób, anonimowych, może spróbować swoich sił w takim właśnie blogowaniu.

Ta tendencja coraz odważniej panująca w sieci pokazuje młode dziewczyny, jako ekspertów od mody, prezentują się jako stylistki czy nawet krytyczki modowych trendów . Mówią, co opłaca się założyć na każdą porę roku. Choć nikt ich nie zna, to po prostu zwyczajni ludzie, jakich jest w opór, to jednak wyrabiają swoja renomę. Zależnie od zaangażowania osiągają sukces lub są tylko jednymi z wielu szafiarek modowych. Konkurencja zaś jest spora i coraz trudniej się przebić na tym rynku.

Categories: Sukienki