Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Moda w sezonie wiosenny- 2013 Listopad 19, 2018

Trendy wiosna 2014 można określić w jednym zdaniu jako całkowity miszmasz. Dalej obowiązywać będą kolory pastelowe królujące tej zimy. Oprócz nich, spotkamy także mocne propozycje zarówno jeżeli chodzi o koloru, jak też rodzaje materiału.

Autor: Marcin Tyszka

Tym co wydaje się je łączyć, jest ukazywanie kobiecości w różnych momentach życia. Ponownie przywrócone do łask zostaną spódnice rodem z lat czterdziestych i pięćdziesiątych, czarujące ogromną zmysłowością. Dopasowane kroje, w połączeniu z miękkimi materiałami, bez wątpienia będą poruszać wyobraźnię. Długie kurtki wiosenne proponowane w tym roku, rewelacyjnie wtopią się w ten klimat. Każda osoba odnajdzie wśród nich taką, która będzie jej odpowiadać. W wariancie lnianym kurtki wiosenne będą dodatkiem do kobiecych sukienek, a lateksu – do stylizacji niesfornej kobietki. Moda wiosna (dowiedz się więcej) 2013 po pierwsze gloryfikuje zestawianie przeciwności.

Wspomniane wcześniej materiały skóropodobne, zdaje się skutecznie zastąpiły skóry naturalne. Trendy wiosna 2013 polubią je nie tylko przez wzgląd na walory ekologiczne, ale też dlatego, że posiadają w sobie odrobinę gustownego kiczu. Jest to następny niezbędnik w tym sezonie. Do łask wróci także wizerunek opisywany jako glam sport, opierający się na zestawianiu wygodnych ubrań sportowych z eleganckimi,a też plastikowymi dodatkami.

Przygotowując się na urlop, nie można też zapomnieć o kwestii jak istotne są stroje kąpielowe dwuczęściowe, jednoczęściowe, w obu wersjach sugerowane są na obecny sezon. Najmodniejsze będą te, stylu retro – z uroczymi guzikami. W marynarskie pasy, lub jednokolorowe. Ponadto stroje kąpielowe dwuczęściowe będą do kupienia w opcji z wysokimi figami, jednocześnie zaznaczającymi kobiecą figurę, jak też maskującymi strategiczne miejsca.

Trendy wiosna 2014 daje więc ogromne pole dla fantazji. Można dowolnie łączyć na pierwszy rzut oka niepasujące do siebie części garderoby i fasony. Odrobinka plastiku także będzie doceniona, bo jakby nie było zależy nam na ukazaniu, że modą można zajmować się nie tylko dosłownie.

Źródło: http://kraina-stylu.pl