Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Moda na sezon jesień/zima 24 lutego, 2022

kurtki i płaszcze

Autor: Agata Wojtkiewicz
Źródło: Agata Wojtkiewicz
Pomimo, że rok dwa tysiące trzynaście niedawno się zaczął, a zima trwa w najlepsze designerzy już teraz prześcigają się w pomysłach w nadchodzącym sezonie jesienno – zimowym 2013. Rok ten bogaty będzie w odcienie czerwieni i brązu, które królować będą na pokazach mody, oraz na polskich ulicach i salonach. W trendach widać inspiracje do stylu lat trzydziestych i dwudziestych – dopasowane żakiety, powłóczyste sukienki, marynarki z łatami oraz berety, przeniosą nas w filmowe, starodawne klimaty, a a to za dzięki marce odzieżowej Wittchen.

Skórzane dodatki zawsze na czasie

W tym sezonie popularna stanie się skóra, która w ostatnich latach była nieco zapomniana. O skórzanych ubraniach na pewno możemy powiedzieć że jest oznaką luksusu i dobrego smaku. Warto podkreślić, że, coraz bardziej znana i ceniona staje się polska marka produkująca odzież i dodatki skórzane Wittchen.

Odkryj następne podobne bardzo użyteczne źródło informacji na objaśniany temat – kliknij tutaj oraz przeczytaj więcej w serwisie spodnie z wysokim stanem.

Każdy sklep Wittchen ma ogromny wybór – zaczynając od odzieży wierzchniej po asortyment taki jak futerały na okulary, portfele i aktówki.

Wittchen – historia marki

Firma powstała w latach dziewięćdziesiątych przez Jędrzeja Wittchena, który jako pierwszy sprowadził włoskie skóry do Polski. Od tamtej pory firma wypuściła na rynek ogromną ilość różnorodnych linii a płaszcze Wittchen noszone są na polskich salonach. Produkty można nabyć nie tylko w salonach firmowych, ale także za pomocą internetu. Skóry z których wykonane są produkty są wysokiej jakości a sposób produkcji na najwyższym poziomie.

Nawiązania do najnowszych trendów 2013 dostrzec można w najnowszej linii Wittchen. Kurtki wittchen doskonale zabezpieczą nas przed chłodem i zimową aurą i co najbardziej istotne – wytrzymają w idealnym stanie wiele kolejnych sezonów. Kolekcja zdominowana jest przez odcienie szarości, brązów i czerwieni, trend ten także widoczny jest w wyglądzie dodatków.