Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Moda na głowie czyli jak właściwie dbać o fryzurę. Wrzesień 10, 2019

Jednym z ważniejszych rzeczy przy naszej urodzie są odpowiednio przycięte, zadbane włosy. Modna fryzura potrafi bardzo poprawić prezencję i spowoduje, że taką osobę dobrze się będzie spostrzegać. I w drugą stronę, włosy brudne, brzydko ścięte albo zbyt długie dadzą wrażenie kogoś, kto nie zawsze lubi o siebie dbać. Dlatego też troska o włosy ma długą historię, a szampony, lakiery i farby to jedne z najlepiej sprzedających się kosmetyków. W rzeczywistości na pielęgnację włosów znacznie więcej przeznaczają panie, bo też i one będą mieć do tego dużo więcej okazji.

fryzjer
Autor: Phalinn Ooi
Źródło: http://www.flickr.com

Większość panów ma krótkie włosy, więc im wystarczy regularne odwiedzanie fryzjera i częste mycie głowy. Oczywiście nawet męskie uczesanie można zepsuć, więc wybór odpowiedniego fryzjera jest dość istotny, lecz najczęściej nie będzie z tym żadnego problemu – zresztą jeśli coś się nie uda, to zawsze można fryzurę poprawić po prostu ją skracając i będzie dobrze. Poza tym panowie najczęściej nie przejmują się specjalnie tym, że na głowie zaczynają się im pojawiać siwe włosy, co więcej, większość z nich twierdzi, że jest to bardzo męskie. Pełna oferta: .

Całkowicie odmiennie do wyglądu włosów podchodzą kobiety. W ich przypadku wręcz konieczna jest modna, elegancka fryzura, często poprawiona odpowiednim kolorem. Tu dochodzi do głosu moda, analogicznie jak przy biżuterii czy odzieży również w uczesaniu bez przerwy ukazują się nowe trendy, które zmieniają to, co można zobaczyć na głowach naszych Pań. Poza tym większość kobiet lubi eksperymentować z włosami – odważna zmiana uczesania, ścięcie zapuszczanych parę lat włosów czy też nowy kolor to sprawa zupełnie normalna.oryginalna witryna (sprawdź tu)Dla zaciekawionych tematem: zobacz więcej.

stylizacja włosów
Autor: Nathan O’Nions
Źródło: http://www.flickr.com

Sporo z tych rzeczy kobiety mogą zrobić samodzielnie w domach, bo w sklepach jest pokaźny wybór najróżniejszych lakierów, farb i kosmetyków. Jeśli ktoś będzie chciał jeszcze więcej eksperymentować, to wsparciem posłuży z pewnością jakiś dobry sklep fryzjerski. Tam bez większego problemu da się kupić kosmetyki nieosiągalne w zwykłych drogeriach, a używane przez najlepsze zakłady fryzjerskie.

Categories: Akcesoria