Świat zakupów

na zakupy nadszedł czas ;)

Własny styl na co dzień czyli jak się ubierać, żeby wyglądać naprawdę ciekawie. Wrzesień 7, 2018

Każdego lata, gdy najbardziej znani kreatorzy mody pokazują swoje najnowsze kolekcje, w niejednej damskiej szafie może się pojawić niewielka rewolucja. Okazuje się nagle, że kilkanaście kreacji kupionych zaledwie rok temu w obecnie nie będzie miało racji bytu, gdyż kolor stał się niemodny albo popularne są zupełnie inne kroje. Wiele pań ślepo podąża za czymś takim, i jeżeli tylko jakiś celebryta założy na siebie coś nietypowego, to zaraz co druga spotykana na ulicy pani ma założone dokładnie to samo.

biała sukienka
Autor: RomitaGirl67
Źródło: http://www.flickr.com
Nawet jeśli zupełnie nie będzie im to pasować, albo nie będą się w tym czuły dobrze, to moda jest modą, to co najmodniejsze trzeba ubierać i koniec. Takie małpowanie pomysłów innych jest niekiedy bardzo powszechne, nie tylko zresztą w modzie, ale w innych obszarach życia także. Niestety duża część z tych Pań, którym może się wydawać że zakładając najmodniejszą danego lata bluzkę, czy znajdując dodatki w niebieskim odcieniu, bo akurat tej jesieni jest on modny, zupełnie nie ma pojęcia o tym, co to jest prawdziwa moda. Więcej w temacie modowym – bluzki i tuniki ciążowe na tak naprawdę bycie modnym nie będzie oznaczać ślepego podążania za tym, co inni powymyślali. Wręcz przeciwnie, bycie człowiekiem modnym to umiejętność zestawiania takich strojów, żeby pozytywnie się wyróżniać z tłumu identycznie ubranych innych osób. I jak można zobaczyć na przykładzie wielu coraz popularniejszych modowych blogerów, istotne nie jest za jaką kwotę się coś będzie kupować, ale co się kupuje i jak będzie się to zestawiać z pozostałymi elementami ubioru. Aktualnie także mężczyźni interesują się modą. To coś dla nich –

Są wręcz niekiedy osoby, jakie kupują odzież dla siebie w sklepach z używanymi ubraniami, wyszukując tam oryginalnych, niebanalnych elementów stroju. Właściwie zestawione, uzupełnione o oryginalne obuwie najczęściej wyglądają one znacznie lepiej, niż założone przypadkowo markowe ubrania dużej części pań, jakim się tylko wydaje, że są modne. Moda to również umiejętność dopasowania stroju na odpowiednią okazję, to wyczucie, kiedy można coś na siebie ubrać, a kiedy lepiej z danego elementu garderoby zrezygnować, bo zjawienie się tak ubranym nie będzie stosowne.
Categories: Odzież XXL